×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
8. janvāris, 2018
Drukāt

Berluskoni: Visi nelegālie imigranti ir noziedznieki (1)

Foto AP/Scanpix/LETAFoto AP/Scanpix/LETA

Nelegālie imigranti, kas pēdējo gadu laikā ieradušies Itālijā, visi ir noziedznieki, jo viņiem “nav iespēju” atrast legālu darbu, pirmdien publicētā intervijā sacīja ekspremjers Silvio Berluskoni.

“Atbilstoši viskonservatīvākajām aplēsēm Itālijā ir 500 000 nelegāļu, kas ieradušies pēdējos gados un kurus piecieš kreiso valdības,” laikrakstam “Il Foglio” sacīja ekspremjers.

“Šiem cilvēkiem nav iespēju iegūt legālu darbu, tāpēc, lai izdzīvotu, viņi ir spiesti pārkāpt likumu. Tas nozīmē nedeklarētu darbu, prostitūciju, laupīšanu, narkotiku tirdzniecību, zādzības un tā tālāk. Kā gan [no viņiem] iespējams nebaidīties,” vaicāja Berluskoni.

“Bailes [no imigrantiem] jākliedē, bloķējot jaunu ieceļotāju straumi, nevis vienkārši to mazinot,” skaidroja politiķis.

Tuvojoties 4.marta parlamenta vēlēšanām, Berluskoni konservatīvā koalīcija, kurā ietilpst arī galēji labējā Līga un “Itālijas brāļi”, aptaujās ar 35% balsu atrodas vadībā. Eksperti prognozē, ka koalīcija varētu izcīnīt vairākumu parlamentā, ja tai izdotos iegūt vismaz 40% balsu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. PILNĪGI PIEKRĪTU SILVIO BERLUSKONI TEIKTAJAM! Ja viņi būtu patvēruma meklētāji:1) tad dzīvotu jebkurā Eiropas valstī līdz iespējai atgriezties mājās! 2) uzvestos pieklājīgi un korekti nevis laupītu, piekoptu prostitūciju, zādzības, narkotiku tirdzniecību, ar nolūku nebrauktu ar auto lielās cilvēku masās tos nogalinot; sakoptu iedoto māju apkārtni un pašu dzīvokli ( pati redzēju Zviedrijā skaisto māju, ko viņi bija pārvērtuši atkritumu pereklī…)!!!!!!!!!!!???????????

Draugiem Facebook Twitter Google+