×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
25. janvāris, 2017
Drukāt

Bermanis: NATO karavīru dēļ jāuzbūvē otri Ādaži (1)

Foto: Reinis Inkēns, Saeimas AdministrācijaFoto: Reinis Inkēns, Saeimas Administrācija

Kopš NATO Varšavas samita Latvijas Aizsardzības ministrijas galvenā prioritāte ir darbs pie NATO spēku uzņemšanas mūsu valstī. Darbu apjoms ir līdzvērtīgs Ādažu militārās bāzes būvniecībai, proti, “mums ir jāuzbūvē otri Ādaži”. To 25.janvāra Saeimas Ārlietu komisijas sēdē deputātiem sacīja aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Ārlietu komisijas priekšsēdētājs Ojārs Ēriks Kalniņš uzsvēra, ka Latvijai šis ir nozīmīgs gads, ņemot vērā, ka mūsu valstī tiek veidota Kanādas vadītā daudznacionālā bataljona kaujas grupa, kuras karavīri Latvijā ieradīsies jau drīzumā.

Aizsardzības ministrs, informējot par aktualitātēm saistībā ar NATO klātbūtnes nodrošināšanu, sacīja, ka šajās dienās Otavā notiek Kanādas kā ietvarnācijas, Latvijas kā uzņemošās valsts un pārējo iesaistīto valstu tikšanās, kurā tiek precizētas NATO spēku Latvijā vajadzības. Plānots, ka Latvijā ieradīsies 1000 līdz 1200 NATO karavīri.

Aizsardzībai šogad no valsts budžeta piešķirti 1,7% no iekšzemes kopprodukta.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Brigmani jūs tāds neapmierināts par šo faktu izskatāties ,kā Hūte?! Vai varbūt labāk būtu nebūvēt neko NATO vīriem,bet pasaukt Putina zaļos,kuriem varbūt mazākas prasības?
    Kanādas u.c. karavīri nav ZOO bruņurupuči! Jums abiem ar Vējoni būtu ģeldīgi kaut īsus kursus iziet NATO sakarā.Vai nebūtu laiks jau samierināties,ka krievu zaldāts te nebūs un pierast pie rietumu tikumiem un likumiem,arī armijā.

Draugiem Facebook Twitter Google+