Mobilā versija
+0.6°C
Andulis, Alnis
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
12. augusts, 2016
Drukāt

Bērnam pirkstiņš iesprūst spuldzītes cokolā, palīgā steidz VUGD (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītajā diennaktī glābēji devās uz Viļakas novada Kupravas pagastu palīgā nelaimē nokļuvušam bērnam, kuram apgaismes spuldzītes cokolā bija iesprūdis pirksts, par negadījumu informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Izmantojot šķidrās ziepes, glābēji pirkstu atbrīvoja un bērnu nodeva mātes uzraudzībā.

VUGD arī informē par vairākiem gadījumiem, kad nelaimē nokļuva dzīvnieki.

Glābēji Kuldīgā atbrīvoja neapsaimniekotā mājā iesprostotu suni, Jēkabpilī no koka nocēla kaķi, Valkā no 3 m dziļas akas izcēla tajā iekritušu stirnas mazuli, Rīgā atbrīvoja zem kāpnēm iesprūdušu kaķi, Jūrmalā atbrīvoja automašīnas motora nodalījumā iesprūdušu kaķi, bet Ventspils novadā atbrīvots makšķerauklās sapinies zivju ērglis.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 11.augusta plkst. 6.30 līdz 12.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 38 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu un 21 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. hmm, laikam viens pats bija mājās, ja jau māte nezināja, ka ar ziepēm var palīdzēt..

  2. un ko bērns darija pie spuldzes cokola? vecākiem nev jāpieskata savas atvases?

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokliKaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+