Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
12. augusts, 2016
Drukāt

Bērnam pirkstiņš iesprūst spuldzītes cokolā, palīgā steidz VUGD (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītajā diennaktī glābēji devās uz Viļakas novada Kupravas pagastu palīgā nelaimē nokļuvušam bērnam, kuram apgaismes spuldzītes cokolā bija iesprūdis pirksts, par negadījumu informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Izmantojot šķidrās ziepes, glābēji pirkstu atbrīvoja un bērnu nodeva mātes uzraudzībā.

VUGD arī informē par vairākiem gadījumiem, kad nelaimē nokļuva dzīvnieki.

Glābēji Kuldīgā atbrīvoja neapsaimniekotā mājā iesprostotu suni, Jēkabpilī no koka nocēla kaķi, Valkā no 3 m dziļas akas izcēla tajā iekritušu stirnas mazuli, Rīgā atbrīvoja zem kāpnēm iesprūdušu kaķi, Jūrmalā atbrīvoja automašīnas motora nodalījumā iesprūdušu kaķi, bet Ventspils novadā atbrīvots makšķerauklās sapinies zivju ērglis.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 11.augusta plkst. 6.30 līdz 12.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 38 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu un 21 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. hmm, laikam viens pats bija mājās, ja jau māte nezināja, ka ar ziepēm var palīdzēt..

  2. un ko bērns darija pie spuldzes cokola? vecākiem nev jāpieskata savas atvases?

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (57)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanās (1)Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+