Kultūra
Teātris un kino

Bērni pret ļaundariem: noskaties filmas “Vecā dārza noslēpums” treileri!0

Sestdien, 19.janvārī, kinoteātrī “Kino Citadele” notiks aizraujošas spēlfilmas, piedzīvojuma stāsta visai ģimenei “Vecā dārza noslēpums” pirmizrāde, informē sabiedrisko attiecību vadītāja Iveta Daine.

“Vai tad tu nezini, ka bērni vienmēr uzvar idiotus?” – tā jautāja Kevins ikoniskajā filmā “Viens mājās”, bet tā noteikti varētu jautāt arī filmas “Vecā dārza noslēpums” varoņi.

Filmu studijas F.O.R.M.A. producents Gatis Upmalis: “Mūsu jaunā kinolente ir klasisks stāsts ar labajiem un ļaunajiem varoņiem, kurā atklājas bērnu izdoma, iesaistoties situācijas risināšanā.”

“Vecā dārza noslēpums” ir ar ķirbjiem, ceptām sliekām, bišu medu un citiem vitamīniem bagāta filma, kurā galvenie varoņi ir četri bērni: Santa, Kaspars, Nils, un Keita. Viņi reizēm ielavās un spēlējas bijušā VEF inženiera, pensionāra Armanda aizaugušajā dārzā. Armanda vienīgais sarunu biedrs ir papagailis Tesla, bet it visur izpaužas viņa inženiera prāts.

Nepietiek ar to, ka mazie razbainieki lien dārzā – uzrodas viltīgais un naudaskārais uzņēmējs Kārlis, kurš “met acis” uz veco dārzu, un ne tikai. Drīz vien savērpjas dažādi raibi notikumi, kuros iesaistās divi Kārļa palīgi. Skolas bērniem nākas risināt ne tikai mammas privāto dzīvi, bet arī piedalīties dārza teritorijas aizstāvēšanā, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas. Un tad atklājas patiesais vecā dārza noslēpums…

Bērnu lomās iejutušies Roze Baumane, Niks Rapšs, Emīls Pohorželskis un Emīlija Jakubāne. Pieaugušo lomas atveido aktieri Agris Māsēns, Lauris Subatnieks, Imants Strads, Armands Berģis, Inga Alsiņa-Lasmane un Gatis Gāga. Spēlfilmas “Vecā dārza noslēpums” scenārija autors Mihkels Ulmans ir viens no Igaunijas atzītākajiem bērnu filmu scenāriju autoriem.

Kinoteātros visā Latvijā filmu sāks izrādīt no 25.janvāra. Tā būs lieliska izklaide ģimenēm ar bērniem vecumā no 6 līdz 11 gadiem.

Galerijas nosaukums
LA.lv