Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
13. augusts, 2016
Drukāt

Bērni tic, ka var pārvērsties par cūkām (1)

"LVM" publicitātes foto"LVM" publicitātes foto

Cūkmens, kurš sabiedrībā pazīstams ar savu nikno brīdinājumu: “Nemēslo mežā, par cūku pārvērtīsies!” – augustā viesosies Valmierā, Liepājā un Rīgā – Lucavsalā.

Attiecīgi 13., 20. un 26. augustā viņa fani varēs saņemt ne tikai autogrāfus, bet arī iepazīties ar koka lietojumu dažādās dzīves jomās. Bērni kopā ar pieaugušajiem Cūkmena kokmīļu darbnīcās varēs paši izgatavot koka rotaļlietas, noskatīties animācijas īsfilmu “Koks – veselīgs materiāls” un uzzīmēt Cūkmenu. Pēc interesantākā zīmējuma līdzības nākamajā pavasarī Cūkmenam tiks izgatavota un uzstādīta koka skulptūra Tērvetes dabas parkā, par kuru rūpējas akciju sabiedrība “Latvijas valsts meži” (“LVM”).

Šovasar ar cūkmobili līdzās meža tīrības sargātājam pa Latviju ceļo arī viņa atbalsta komanda – biedrības “Zaļās mājas” vadītājs Kristaps Ceplis, arhitekts Ervīns Krauklis un Latvijas garšu pazinēja Ilze Jurkāne. Viņi visi iesaistās sarunās par koka materiālu priekšrocībām sadzīvē un ikdienā.

“LVM” veiktajā sabiedrības aptaujā portālā “Mammām un Tētiem” noskaidrots, ka 65% ģimeņu savos mājokļos vēlētos vairāk koka izstrādājumu, jo uzskata tos par videi un veselībai draudzīgiem, izturīgiem un skaistiem.

Aptaujas par to, cik bērnu reāli tic Cūkmena teiktajam, ka tie, kuri piemēslo mežu, pārvēršas par cūciņām, nav, taču kā stāsta pašu mazāko klausītāju vecāki – viņu mazuļi šo brīdinājumu uztver pavisam nopietni. Un, tā kā bērni ne tikai nemet mežā atkritumus paši, bet neļauj to darīt arī saviem vecākiem, tad valsts mežu apsaimniekotāji ir gandarīti – visādu cūcību mežos kļuvis mazāk.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ik pa 4 gadi notiek tādas pārvērtības – nav pat jābūt bērnam…

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (15)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+