Mobilā versija
+3.1°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
3. novembris, 2015
Drukāt

Bērniem piedāvās iepazīt teātra aizkulises

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 8. novembrī, plkst.12 Eduarda Smiļģa Teātra muzejs aicina uz pirmo radošo darbnīcu bērniem, ko Dailes teātris 95 gadu jubilejas sezonā rīko sadarbībā ar Eduarda Smiļģa Teātra muzeju, LA.lv uzzināja muzejā.

Pirmajā radošajā darbnīcā muzeja ekspertes Daces Liepnieces vadībā būs iespēja noskaidrot, kas ir “vēja mašīna”, “eksemplārs ar diedziņu” un “dzīvās bildes”, kā lomai gatavojas aktieri, kas jāprot režisoram, dramaturgam, scenogrāfam, rekvizitoram un suflierim.

Radošās darbnīcas paredzētas bērniem, kuri vēlas tuvāk iepazīties ar teātrī notiekošo. Aicināti bērni vecumā no 6 līdz 10 gadiem.

Pieteikumus dalībai radošajā darbnīcā rīkotāji lūdz sūtīt uz e-pastu pasakumi@dailesteatris.lv, norādot bērna vārdu, uzvārdu un vecumu).

Ieeja pasākumā ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots, nodarbības ilgums apmēram 2,5h.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+