Mobilā versija
+1.6°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
21. novembris, 2013
Drukāt

Bērniem pilnībā apmaksās kompensējamos medikamentus (1)

Foto - SXCFoto - SXC

No 2014.gada 1.janvāra bērniem līdz 18 gadu vecumam valsts kompensējamajiem medikamentiem un medicīnas ierīcēm piemēros 100% kompensāciju.

To paredz izskatīšanai valdībā virzītie grozījumi kārtībā, kādā tiek apmaksātas kompensējamās zāles un medicīnas ierīces, portālu “LA.lv” informēja Veselības ministrijā (VM).

Tas nozīmē, ka no nākamā gada 1.janvāra bērniem, kuriem līdz šim nozīmēti valsts kompensējamie medikamenti ar 50% vai 75% kompensācijas apjomu, turpmāk zāles un medicīnas ierīces tiks apmaksātas 100% apmērā (izņemot nereferences medikamentus).

Lai visiem bērniem pilnībā apmaksātu kompensējamos medikamentus, nākamā gada budžetā piešķirti papildu 1,4 miljoni eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nezin kapec UK doma par visiem kuri ir slimi un maznodrosinati,tikai Latvijas valdiba neko nevar atlauties,kauns cik ilgi bija jagaida tas gods varbut tomr padomajiet ari par maznodrosinatiem 100% atlaides.

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+