dinamoriga.eu

Bērnišķīgas kļūdas un zaudējums Kazaņā 0

Pieļaujot bērnišķīgas kļūdas skaitliski nevienādos sastāvos, Rīgas “Dinamo” hokejisti trešdien KHL spēlē Kazaņā ar 2:6 zaudēja Laura Dārziņa “Ak Bars”.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas

Ābols laukumā izmeta to pašu brigādi, kuru iepriekšējā mačā. “Ak Bars” rindās ceturto maču šosezon aizvadīja otrais vārtsargs Emīls Garipovs, kuram gan statistika tikpat teicama (94,2 procenti atvairītu metienu, vidēji 1,31 ripa spēlē) kā pirmajam numuram Baruļinam. 21 gadu veco censoni jau pirmajā minūtē ar tālmetienu pārspēja Jēkabs Rēdlihs. “Dinamo” pirmajā periodā četras reizes ieguva iespēju spēlēt vairākumā, taču pārsvaru nevis palielināja, bet nokļuva zaudētājos – vispirms pretuzbrukumā rezultātu izlīdzināja Iļja Ņikuļins, bet tad vairākumā pieļautās kļūdas dēļ jau vienādos sastāvos ļāva vienatnē pret vārtsargu nokļūt Niko Kapanenam, kurš savu iespēju garām nepalaida – 1:2 pēc pirmā perioda.

Otrās trešdaļas sākumā, pateicoties Ginta Meijas lieliskai piespēlei, Kristaps Sotnieks mazākumā izlīdzināja rezultātu. Taču tūdaļ pat vairākumā vārtus atkal guva mājinieki – Dmitrijs Obuhovs pielaboja ripu pēc Alekseja Jemeļina metiena. Perioda vidū mājinieki ar pusotras minūtes intervālu guva vēl divus vārtus un jautājums par uzvarētāju lielā mērā bija noņemts – 2:5. Pie piektā zaudētā gola rupju kļūdu pretinieku zonā pieļāva Raitis Ivanāns, un mājinieku super duets Aleksejs Morozovs – Daniss Zaripovs kā pēc mācību grāmatas izspēlēja 2:1 pretuzbrukumu.

Ābols paņēma pusminūtes pārtraukumu, komanda saņēmās, taču Kazaņas hokejisti spēlēja pietiekami organizēti un nedeva nekādas iespējas atspēlēties.

Mača beigās Stepans Zaharčuks izdarīja iespaidīgu spēka paņēmienu pret Arvīdu Reķi. Raitis Ivanāns piedāvāja “Ak Bars” aizsargam kauties, nometa vienu cimdu, taču konkurents atteicās. Raitim tika iedots 2+10 sods un vairākumā mājinieki iemeta sesto ripu.

Dārziņš bija pacelts no ceturtās maiņas uz trešo, laukumā pavadīja nepilnas 11 minūtes, pa vārtiem nemeta un rezultativitātes punktus nenopelnīja.

“Dinamo” ar 27 spēlēs iegūtiem 26 punktiem ir pēdējā vietā Rietumu konferencē un nākamo spēli piektdien aizvadīs Ņižņekamskā pret “Ņeftehimik”. Kazaņa ar 53 punktiem pacēlās uz trešo vietu austrumos.