×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
16. decembris, 2016
Drukāt

Bērns naktī kāpņu telpā sauc pēc mātes. Policija viņu atrod spēļu zālē

Foto - RPPFoto - RPP

Šonakt Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Ziepniekkalnā, kur kāpņu telpā sastapts raudošs pirmsskolas vecuma bērns, kurš kliedza pēc mātes.

Ierodoties notikuma vietā, no norādītā dzīvokļa iznāca vīrietis, kurš pastāstīja, ka gulējis, taču viņu pamodināja no kāpņu telpas izdzirdētas bērna raudas un kliedzieni. Vīrietis piecēlies un devies uz kāpņu telpu, kur sastapis puisēnu. Bērns kaimiņam pastāstīja, ka viņa mamma ir pazudusi. Kaimiņš pārliecinājās, ka bērna mājvietā nav sastopama bērna māte un nekavējoties izsauca policiju. Vīrietis bērnu ieveda atpakaļ mājvietā un gaidīja likumsargu ierašanos.

Kārtības sargi iegāja dzīvoklī, kur sastapts piecus gadus vecs puisēns. Zēns pastāstīja, ka māte vakar solījusi viņam nopirkt saldumus un varbūt aizgājusi uz veikalu savu solījumu izpildīt. Bērns iedeva mātes telefonu, kuru viņa bija atstājusi mājās. Likumsargi noskaidroja vecmammas tālruņa numuru un nekavējoties sazinājās ar viņu. Sieviete paskaidroja, ka dzīvo ārpus Rīgas un tūliņ meklēs transportu, lai nokļūtu pie mazdēla.

Tikmēr viens no policistiem devās apsekot tuvāko apkārtni, un netālu esošajā spēļu zālē atrada bērna māti. Sieviete devās līdzi likumsargam atpakaļ pie dēla.

Veikta dzīvokļa pārbaude, tajā konstatēts viss nepieciešamais bērna attīstībai. Policisti telefoniski sazinājās ar bērna vecmammu un pastāstīja, ka māte ir atrasta un šobrīd atrodas mājās pie dēla.

Par notikušo no sievietes pieņemta liecība.

Lietas materiāli tiks nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai izvērtēšanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+