Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
8. jūnijs, 2016
Drukāt

Bērns nejauši saslēdz sevi roku dzelžos

LETALETA

Policisti Salaspilī steigušies palīgā kādam zēnam, kurš sevi pieslēdzis pie šķūnīša durvīm ar rokudzelžiem, informēja Valsts policijā (VP).

Vakar, 7. maijā, ap pulksten 20.00 VP saņēma zvanu no kādas iedzīvotājas, kura pastāstīja, ka Salaspilī, Enerģētiķu ielā bērnam nepieciešama palīdzība – zēns sevi ar rokudzelžiem pieslēdzis pie kāda šķūnīša durvīm. Ņemot vērā radušos situāciju, notikuma vietā ieradās gan policisti, gan Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), gan mediķi.

Ierodoties notikuma vietā, policisti atslēdza rokudzelžus un zēnu no tiem atbrīvoja. Vēlāk bērni pastāstīja, ka rotaļu laikā atraduši pie šķūnīša durvīm pieslēgtus vecus rokudzelžus. Zēns ar tiem sācis spēlēties, uzlicis brīvo rokudzelžu pusi sev ap roku un to aizslēdzis. Tomēr pēc laika bērni sapratuši, ka saviem spēkiem nespēj attaisīt rokudzelžus, tādēļ saukuši pēc palīdzības.

Pēc zēna atbrīvošanas no rokudzelžiem, mediķi viņu aplūkoja un konstatēja, ka nekādi miesas bojājumi nav radušies.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+