×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
6. jūnijs, 2017
Drukāt

Bērnu aizsardzības diena kopā ar “Fantasy Park”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Atpūtas un izklaides centrs “Fantasy Park” kopā ar labdarības fondu “Coloring the World” Starptautiskajā Bērnu Aizsardzības dienā organizēja labdarības pasākumu bērniem no Daugavpils un Rīgas bērnu namiem. Piedalījās 30 bērnu vecumā no 7 līdz 16 gadiem.

Bērni aizvadīja neaizmirstamu dienu – spēlēja boulingu, ēda picas un saldumus, izklaidējās diskotēkā “break dance” trenera vadībā, animatori apgleznoja bērnu sejas, mācīja taisīt apsveikumu kartītes, bet dienas beigās bērnus gaidīja pārsteigums – ziepju burbuļu šovs, pēc kura viņi saņēma dāvanas.

“Ir liels prieks vērot, kā bērni priecājas. Un īstenībā mūsu apkārtnē ir ļoti daudz cilvēku, kuri ir gatavi palīdzēt gan ar mantām un citām veltēm, gan ar brīvprātīgo darbu,” uzsver labdarības fonda “Coloring the World” vadītāja Jūlija Grigorjeva.

Pasākuma organizators “Fantasy Park” izsaka pateicību svētku sarīkošanā “Cido” komandai, picērijai “Express Pizza”, šokolādes fabrikai “Laima” un konditorejai “Sala”, kā arī visiem, kuri atnesa dāvanas bērniem, sarīkojot spilgtus svētkus, ko gan bērni, gan arī organizatori un brīvprātīgie vēl ilgi atcerēsies!

Centra darbībai plašāk var sekot līdzi arī sociālajos tīklos – “Fantasy Park” kontā “Facebook”.

“Fantasy Park” ir moderns izklaides centrs, kas atrodas tirdzniecības centrā “Rīga Plaza”. Tas ir uz ģimeni orientēts izklaides centrs, kas piedāvā 12 profesionālus boulinga celiņus, atsevišķu stāvu, kurā atrodas biljarda un krievu biljarda galdi, diskotēkas un bāru ar plašu dzērienu izvēli. Centrā atrodas arī videospēļu zona ar videospēļu simulatoriem, kā arī bērnu rotaļu laukumiņš “AbrakaDabra”.

logo

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+