Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
22. septembris, 2014
Drukāt

Bērnu baleta festivāls šogad veltīts Leonam Brunavam

Publicitātes fotoPublicitātes foto

26. septembrī ar mākslinieces Daces Dēliņas Lipskas baleta skiču izstādi “Ballet” sāksies III Starptautiskais Bērnu Baleta festivāls, kas veltīts baletmeistara Leona Brunava piemiņai, portālam LA.lv pastāstīja Liepājas Baleta un Deju studijas vadītāja Ingrīda Lūre.

Izstādi atklās 26. septembrī plkst. 17 galerijā UPB, un tā turpināsies līdz 2015. gada 15. janvārim. Mākslinieces Daces Dēliņas zīmētās baleta skices kā festivāla piemiņas veltes tiks dāvātas baleta skolu un studiju vadītājiem noslēguma koncerta laikā.

Baleta festivāla ietvaros gaidāmas vēl divas izstādes. No 2. oktobra līdz 2. novembrim kafejnīcā “Darbnīca” būs atvērta fotogrāfa Edgara Poheviča baleta un dejas foto izstāde, bet no 3. līdz 10. oktobrim Liepājas muzejā – mākslinieka Ivara Heinrihsona gleznu izstāde “Balets Liepājā. Glezniecība.” .

24. oktobrī plkst 19:00 Liepājas teātrī tiks rādīti baleta viencēlieni “Koklētājs un velns” un “Klases koncerts” ar Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas audzēkņu piedalīšanos, bet 25. oktobrī plkst. 10-13 risināsies baleta meistarklases.

III Starptautiskā Bērnu Baleta festivāla noslēguma koncerts ar starptautisku baleta skolu un studiju audzēkņu piedalīšanos gaidāms 25.oktobrī plkst. 18 Liepājas teātrī, stāsta Ingrīda Lūre.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+