Mobilā versija
+4.2°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
29. septembris, 2014
Drukāt

Bērnu grāmatu “5×5” Londonā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 8. līdz 18. oktobrim Vestminsteras Bibliotēkā (Londona, Lielbritānija) būs apskatāma Latvijas bērnu grāmatu ilustrāciju izstāde “5×5”, kuru organizē Latvijas Mākslas akadēmija (LMA) sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Londonā, portālam LA.lv pastāstīja LMA sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Raita.

Izstādē būs aplūkojamas piecu izcilu meistaru – Alekseja Naumova, Anitas Paegles, Indras Sproģes, Zanes Lūses un Jura Petraškeviča, radītās bērnu grāmatu ilustrācijas. Katru mākslinieku ekspozīcijā pārstāvēs pieci viņa darbi.

Bērnu grāmatu ilustrācija Latvijā ir viena no pārsteidzošākajām mākslas jomām, kurā izpausmi rod dažādu vizuālās mākslas veidu un tehniku meistari. Turklāt grāmatas formāts rosina radoši izmantot tā specifiku – papīra faktūru, drukas tehniku, attēla un teksta saspēli, kā arī citas nianses.

Pievienot komentāru

"Es ceru, ka esmu koks". Inga Žolude raksta jaunu romānuProzaiķe Inga Žolude (1984) dzimusi Rīgā, ieguvusi bakalaura un maģistra grādu Latvijas Universitātes Moderno valodu fakultātē.
Draugiem Facebook Twitter Google+