Kultūra
Mūzika un deja

Bērnu muzikālā studija “Kukaiņi” svin 15 gadu jubileju un aicina uz “Kukaiņu lidojumu”0

Publicitātes foto

Atzīmējot populārās bērnu muzikālās studijas “Kukaiņi” 15. gadadienu, sestdien, 23. novembrī, plkst. 13 VEF Kultūras pilī notiks vērienīgs svētku koncerts “Kukaiņu lidojums”, informē studijas vadītāja Baiba Jansone.

Koncerts pulcēs ne tikai visus studijas dziedātājus, bet arī viesus – aktieri Aināru Ančevski, dziedātāju Vinetu Elksni, TV personību Māri Grigali, ģitāristu Ēriku Upenieku, Andžeja Grauda bungu skolu, radošo apvienību “Pasaku nams”. Tāpat būs pārsteiguma viesi, cita starpā arī kādreiz “Kukaiņos” dziedājušie bērni, kas tagad jau kļuvuši pieauguši.

Domājot par ģimeniskām vērtībām, koncertu programma tiek veidota tā, lai būtu saistoši visiem ģimenes locekļiem, gan maziem, gan lieliem skatītājiem. Koncertu caurvīs un vienos dziesma dažāda vecuma bērnu izpildījumā, kopības sajūta un vēsturiski video un fotomirkļi.

“Mani bērni izauga kopā ar “Kukaiņiem”, viņi bija mana iedvesma, veidojot šo studiju. Darbs ar bērniem ir kā otrās mājas, kā ģimene, un šo kopības sajūtu cenšos radīt ikvienam mazajam un lielajam “kukainītim”,” mīļi teic studijas vadītāja Baiba Jansone.

Viņa sola, ka jubilejas koncertā dalībnieki atcerēsies jaukus mirkļus, dziedās gan vecākas, visiem zināmas dziesmas, kā, piemēram, “Pieci mazi kukainīši”, gan pavisam jaunu skaņdarbus.

“Aicinām ikvienu interesentu pievienoties un svinēt šos svētkus kopā, un īpaši aicinām visus kādreizējos “kukaiņus” būt ar mums kopā jubilejas svinībās, kas tiešām būs īsts “Kukaiņu lidojums”,” pauda Baiba Jansone.

Bērnu muzikālā studija ” Kukaiņi” dibināta 2004. gadā, kad studijā sākotnēji darbojās 16 bērni. Tagad studijā dzied un darbojās vairāk nekā simt bērni vecumā no 3 līdz 13 gadiem. Studijas darbības laikā jau izdoti desmit dziesmu ierakstu albumi.

LA.lv
LE
LETA
Kultūra
Miris igauņu lingvists un lībiešu kultūras pētnieks Mati Hints 1
2 dienas
IP
Ilze Pētersone
Kultūra
Labas lietas priekam un iedvesmai iesaka Ilze Pētersone
2 dienas
LA
LA.LV
Kultūra
Vārda un skaņas mijiedarbe dzejas un mūzikas vakarā koncertciklā “Iededz gaismu” Liepājā
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
“Skonto” stadiona mīklainais pircējs – Krievijas uzņēmējs no ietekmīgas ģimenes, vēsta raidījums
2 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Latviešu valoda zinātnē nosargāta?
5 stundas
LE
LETA
Kultūra
Vīrietis apēd 100 000 eiro vērtu mākslas darbu 1
5 stundas
LE
LETA
Dabā
Meklēt cimdus vai gumijas zābakus? Pirmdienas laika prognoze
8 stundas
Uldis Šmits
Pasaulē
Uldis Šmits: Bez naivuma
3 dienas