×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
30. maijs, 2014
Drukāt

Bērnu namā “Ziemeļi” atklās rotaļu laukumu un notiks sporta svētki

Rigassvetki

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā svētdien, 1.jūnijā, plkst. 12 Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra (RPBJC)  bērnu namā “Ziemeļi”, Sudrabu Edžus ielā 11a, atklās jaunizveidoto bērnu rotaļu laukumu, kā arī notiks sporta svētki, informē Rīgas domē.

No plkst. 12.30 līdz 14 bērni vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem sacentīsies stafetēs, bet bērni vecumā no diviem līdz pieciem gadiem ies rotaļās.

Plkst. 14 Latvijas basketbola izlases dalībnieks, trīskārtējs LBL čempions Ivars Timermanis demonstrēs un mācīs basketbola pamatprincipus, bet plkst.14.30 notiks apbalvošana un bērniem par prieku –  ziepju burbuļu salūts.

Plkst. 15 pārsteigumu bērniem sagādās motoklubu “MX Ādaži” un “x99/Slīterāni” dalībnieki – notiks tehnikas paraugdemonstrējumi, kvadraciklu un solo motociklu  parāde, klubu biedru formas apskate un kopīga fotografēšanās. Savukārt laikā no plkst. 16 līdz 17 paredzēts pasākuma noslēgums un mielošanās ar svētku kliņģeri.

Pasākums notiks projekta “Dzīvesprieks” ietvaros, to īsteno brīvprātīgo domubiedru grupa, kas nodarbojas ar labdarību un vēlas dāvāt bērniem prieku, padarīt daudzveidīgāku viņu ikdienu un palīdzēt krāsaināk uztvert pasauli.

Projekta moto ir  “Mēs katrs esam savādāks, taču katram no mums ir laba sirds, mīloša dvēsele un gādīgas rokas”. Kopējā ziedojuma summa projektam ir 1079 eiro.

Bērnu nams “Ziemeļi” sniedz ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem bērniem, tajā dzīvo 72 bērni vecumā no 2 līdz 18 gadu vecumam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+