×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
3. decembris, 2015
Drukāt

Bērnu radītas fotogrāfijas pārtop par dizaina priekšmetiem labdarības stendā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

1.decembrī tirdzniecības parkā “Alfa” atklāta labdarības projekta “Rīga bērnu acīm” foto izstāde un labdarības stends, kurā par ziedojumiem var iegādāties no bērnu radītām fotogrāfijām izveidotus īpašus dizaina priekšmetus.

“Oktobrī aicinājām 12 lieliskus un aktīvus bērnus no Valmieras SOS ciemata, lai viņi vienu dienu izjustu galvaspilsētas burzmu un šarmu, un savas emocijas un iespaidus iemūžinātu fotogrāfijās. Tā ir tapušas 12 brīnišķīgas bildes, kuras dizainere Inese Saliņa ir ietērpusi mūsdienīgos dizaina risinājumos. Ar šo unikālo apdruku labdarības stendā ir pieejami T-krekli, krūzes, telefonu vāciņi, auduma somiņas, tāpēc aicinu ikvienu laicīgi parūpēties par jaukām Ziemassvētku dāvanām, kā arī iepriecināt pašam sevi, jo visi ieņēmumi no ziedojumiem tiks novirzīti Valmieras SOS ciematam,” stāsta tirdzniecības parka “Alfa” vadītāja Liene Apine.

Labdarības projektu „Rīga bērnu acīm” tirdzniecības parks “Alfa” uzsāka oktobrī, kad 12 bērni no Valmieras SOS ciemata kopā ar izciliem Latvijas fotogrāfiem – Agnesi Aljēnu, Matīsu Markovski, informācijas aģentūras LETA fotogrāfu Ediju Pālenu, ziņu portāla TVNET fotogrāfu Edgaru Kalmēnu un Latvijas Avīzes fotogrāfi Karīnu Miezāju – iemūžināja Rīgas skatus un no radītām fotogrāfijām nu ir tapuši īpaši dizaina priekšmeti, kas Adventes laikā, speciāli izveidotā stendā, pret ziedojumu ir pieejami tirdzniecības parkā „Alfa”. Visi ieņēmumi no ziedojumiem nonāks atpakaļ pie bērniem, piepildot kādu sen nerealizētu sapni vai iegādājoties kādu SOS ciematam nepieciešamu lietu.

Tirdzniecības parka „Alfa” labdarības projektā „Rīga bērnu acīm” piedalās arī vairāki sadarbības partneri: transportu nodrošināja „Rīgas Taksometra Parks”, par ēdināšanu rūpējās ātrās ēdināšanas restorānu tīkls „Hesburger”, fotogrāfijas mūsdienīgā dizainā ietērpa dizainere Inese Saliņa, dizaina priekšmetu kolekcijai tapt palīdzēja „Uzvelc kreklu”.

Līdz 31.decembrim tirdzniecības parkā „Alfa” īpašā labdarības stendā par ziedojumiem savā īpašumā varēs iegūt apģērbus, telefonu vāciņus, krūzītes un citus dizaina priekšmetus, kā arī bērnu radītas Ziemassvētku kartītes. Tāpat līdz 31.decembrim būs apskatāma bērnu un fotogrāfu radīto fotogrāfiju izstāde.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+