Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
27. augusts, 2015
Drukāt

Bērnu ratiņi, benzīna kanna, planšetdators, pase — zagļu iekārotās lietas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Priekšējais vāks.

Trešdien Valkas novada Valkā, Tirgus ielā pie kāpņu telpas nozagti bērnu vasaras ratiņi sarkanā krāsā, portālu “La.lv” informēja Valsts policijas pārstāve I.Ungure.

Policija skaidro notikušā apstākļus un uzsākusi pārbaudi.

Savukārt Mazsalacas novada Mazsalacas pagastā no saimniecības ēkas nozagtas divas 20 l tilpuma metāla kannas ar benzīnu. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Trešdien arī saņemts iesniegums par to, ka laika posmā no 17.līdz 19.augustam Alūksnes novada Jaunannas pagastā 1952. gadā dzimušas sievietes dzīvesvietā, no viņai piederošas somiņas nozagta nauda un pase. Policija skaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

Vēl saņemta informācija par to, ka laika posmā no 2015. gada aprīļa mēneša līdz 26. augustam Cēsu novada Cēsīs, iekļūts dzīvojamā mājā Gaujas ielā, no kuras nozagts planšetdators „Sjidzjie” melnā krāsā. Policijā par notiekošo uzsākts kriminālprocess.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+