Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
27. augusts, 2015
Drukāt

Bērnu ratiņi, benzīna kanna, planšetdators, pase — zagļu iekārotās lietas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Priekšējais vāks.

Trešdien Valkas novada Valkā, Tirgus ielā pie kāpņu telpas nozagti bērnu vasaras ratiņi sarkanā krāsā, portālu “La.lv” informēja Valsts policijas pārstāve I.Ungure.

Policija skaidro notikušā apstākļus un uzsākusi pārbaudi.

Savukārt Mazsalacas novada Mazsalacas pagastā no saimniecības ēkas nozagtas divas 20 l tilpuma metāla kannas ar benzīnu. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Trešdien arī saņemts iesniegums par to, ka laika posmā no 17.līdz 19.augustam Alūksnes novada Jaunannas pagastā 1952. gadā dzimušas sievietes dzīvesvietā, no viņai piederošas somiņas nozagta nauda un pase. Policija skaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

Vēl saņemta informācija par to, ka laika posmā no 2015. gada aprīļa mēneša līdz 26. augustam Cēsu novada Cēsīs, iekļūts dzīvojamā mājā Gaujas ielā, no kuras nozagts planšetdators „Sjidzjie” melnā krāsā. Policijā par notiekošo uzsākts kriminālprocess.

Pievienot komentāru

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (3)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+