Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
27. augusts, 2015
Drukāt

Bērnu ratiņi, benzīna kanna, planšetdators, pase — zagļu iekārotās lietas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Priekšējais vāks.

Trešdien Valkas novada Valkā, Tirgus ielā pie kāpņu telpas nozagti bērnu vasaras ratiņi sarkanā krāsā, portālu “La.lv” informēja Valsts policijas pārstāve I.Ungure.

Policija skaidro notikušā apstākļus un uzsākusi pārbaudi.

Savukārt Mazsalacas novada Mazsalacas pagastā no saimniecības ēkas nozagtas divas 20 l tilpuma metāla kannas ar benzīnu. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Trešdien arī saņemts iesniegums par to, ka laika posmā no 17.līdz 19.augustam Alūksnes novada Jaunannas pagastā 1952. gadā dzimušas sievietes dzīvesvietā, no viņai piederošas somiņas nozagta nauda un pase. Policija skaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

Vēl saņemta informācija par to, ka laika posmā no 2015. gada aprīļa mēneša līdz 26. augustam Cēsu novada Cēsīs, iekļūts dzīvojamā mājā Gaujas ielā, no kuras nozagts planšetdators „Sjidzjie” melnā krāsā. Policijā par notiekošo uzsākts kriminālprocess.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+