×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
27. oktobris, 2013
Drukāt

Bērnu slimnīcā sniegtas 200 bezmaksas konsultācijas (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Bçrnu klîniskâs universitâtes slimnîcas teritorijâ.

Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā sestdien, 26.oktobrī, dažādi speciālisti snieguši aptuveni 200 bezmaksas konsultācijas mazajiem pacientiem, aģentūrai LETA pastāstīja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Reinika.

Bērnus vispirms izmeklējis pediatrs, kurš nepieciešamības gadījumā nosūtīja uz izmeklējumu pie speciālista turpat slimnīcā. Slimnīcā vienlaicīgi darbojās seši pediatri. Pacientiem, kurus bija nepieciešams nosūtīt tālākām pārbaudēm, visbiežāk bijusi nepieciešama gastroenterologa, endokrinologa, alergologa un pulmonologa konsultācija.

Reinika piebilda, ka daži pacienti tika arī stacionēti.

Slimnīcas pārstāve norādīja, ka informāciju vēl apkopo un precīzi dati būs zināmi pirmdien.

“Atvērtās poliklīnikas” pakalpojums, kad bērnu veselību iespējams bez maksas pārbaudīt pie dažādiem speciālistiem, slimnīcā tiek piedāvāts jau ceturto gadu. Iepriekšējos gados to ir izmantojuši teju 1000 bērnu, ierodoties arī no tālākiem Latvijas reģioniem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Citās ES valstīs tā ir ikdiena .Visiem bērniem ir bezmaksas medicīniskā apkalpošana.Tai skaitā ermigrantu un nepilsoņu bērniem.

    • Vai patiesi taa ir? Vaacijaa visas gjimenes ir apdroshinaatas pie slimokaseem. Taas visus aarstu pakalpojumus samaksaa. Bet gjimeneem katru meenesi ir slimo kaseem jaamaksaa nodeva. Kam lielaaki ienaakumi, tas maksaa vairaak, truuciigie mazaak. Nav vis taa, ka aarzemees viss ir labaaks, Latvijaa sliktaak!

Draugiem Facebook Twitter Google+