Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
9. decembris, 2015
Drukāt

Bērnu slimnīcas mazie pacienti našķējās ar piparkūkām un rotāja eglīti

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Saulaino dienu bibliotēkā labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ietvaros norisinājās radošās darbnīcas slimnīcas mazajiem pacientiem, kurā bērni varēja apgleznot piparkūkas un izdaiļot eglītes dekorus, lai vēlāk piedalītos savas Ziemassvētku eglītes rotāšanā.

Piparkūku apgleznošanas darbnīcā katram mazajam pacientam atklāt savu talantu palīdzēja Rimi Gardēži Signe Meirāne, Liene Zemīte un Normunds Baranovskis, savukārt kopā ar mākslinieci Ievu Bondari bērni apgleznoja un radīja krāšņas Ziemassvētku eglītes bumbiņas. Ar tām pasākuma noslēgumā tika rotāta bērnu slimnīcas svētku eglīte.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (3)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+