Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
20. marts, 2015
Drukāt

Bērnu slimnīcas teritorijā atrasts sprādzienbīstams priekšmets

Foto - LETAFoto - LETA

Bçrnu klîniskâs universitâtes slimnîca.

Rīgas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) teritorijā piektdien ticis atrasts sprādzienbīstams priekšmets, kurš šobrīd jau ir aizvākts no slimnīcas teritorijas, aģentūrai BNS pastāstīja BKUS pārstāve Romēna Namniece.

Sprādzienbīstamais priekšmets Rīgā, Vienības gatvē 45 atrasts būvdarbu veikšanas laikā.

BKUS pārstāve Romēna Namniece aģentūrai BNS apstiprināja, ka sprādzienbīstamais priekšmets atrasts slimnīcas 10.korpusā, kur šobrīd nenotiek ārstniecības process. Pēc attiecīgā priekšmeta atrašanas celtnieki pameta ēku un tika gaidīts Nacionālo bruņoto spēku (NBS) speciālistu atzinums par to, cik bīstama ir situācija un vai ir nepieciešams evakuēt arī cilvēkus no citiem korpusiem, sacīja Namniece.

Atbildīgie dienesti piektdienas vakarā veica nepieciešamās pārbaudes un sprādzienbīstamo kara laika lādiņu vēlāk izvāca no slimnīcas teritorijas. “BKUS pacienti, viņu vecāki un personāls ir drošībā. Kara laika laika lādiņš pametis slimnīcas teritoriju. Paldies par sadarbību atbildīgajiem dienestiem,” aģentūrai BNS sacīja Namniece.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+