Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
27. maijs, 2016
Drukāt

Bērnus 1. jūnijā iepriecēs Tirgus Brīnumzeme ar burbuļu šovu un flamingu kroketu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Trešdien, 1. jūnijā, atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, Rīgas Centrāltirgus aicina gan lielus, gan mazus piedalīties Tirgus Brīnumzemes pasākumā, LA.lv pavēstīja AS “Rīgas Centrāltirgus” mārketinga vadītājs Ivars Jakovels.

AS “Rīgas Centrāltirgus” vārdā Anatolijs Abramovs aicina sākt skolēnu vasaras brīvlaiku ar radošām un sportiskām aktivitātēm. Apmeklētājus 1. jūnijā priecēs lielo, mazo, neplīstošo un dūmu burbuļu šovs. Lielākos burbuļos bērni varēs aplūkot pat no iekšpuses. Maģiskus pārsteigumus demonstrēs iluzionists Toms Felkers.

Brīnumzemē īstā zālienā ikviens varēs pārbaudīt roku veiklību flamingu kroketā, neparastā florbolā un milzu tetra spēlē, kā arī dot brīvību pēdām, izstaigājot baskāju taku. Aplociņā būs sastopami vairāki baltie truši, kam pajautāt, cik pulkstenis.

Bērniem būs iespēja pārtapt savos iemīļotākajos pasaku tēlos, seju apgleznošanas darbnīcā. Piemiņai par šo dienu Tirgus Brīnumzemē ikviens varēs saņemt karikatūrista zīmētu portretu, vai ļauties ģimeniskai fotosesijai un saņemt foto izdruku no “Fobo”. Fotografēties ar bērniem kā allaž priecāsies arī Rīgas Centrāltirgus talismani – Groziņš un Turziņa.

Atraktīvākie brīnumzemes viesi tiks pie gardām un jaukām dāvanām no Rīgas Centrāltirgus. Kādām? – To paši dalībnieki noteiks, griežot Brīnumzemes laimes ratu.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (12)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+