Mobilā versija
+14.7°C
Līga
Ceturtdiena, 22. jūnijs, 2017
13. marts, 2014
Drukāt

Bērnus iepazīstinās ar jūgenda namiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 16. martā pulksten 12.00 Rīgas Jūgendstila muzejā tiks sagādāts pārsteigums mazākajiem apmeklētājiem, ar aizraujošu pasaku un rotaļu palīdzību bērnus iepazīstinot ar muzeju, kā arī ar stāstu par arhitektu, kurš veidojis jūgendstila namus Rīgā, portālu LA.lv informēja muzeja pārstāve Baiba Buceniece.

Šomēnes muzejā tiek svinēta arhitekta Konstantīna Pēkšēna 155 gadu jubileja, tādēļ arī “Bērnu rīts” veltīts arhitektūrai – mājām un namiem. Bērniem tiks lasītas pasakas par mājām, un ceļojumā cauri muzejam mazie apmeklētāji tiks iepazīstināti ar vēsturiskajām telpām, kurās strādāja un dzīvoja arhitekts Konstantīns Pēkšēns. Pasākuma laikā bērniem būs iespēja pielaikot jūgendstila cepures un sajust atmosfēru, kādā dzīvoja rīdzinieki pirms vairāk nekā simts gadiem.

Pasaku rītu vadīs stāstniece Ingūna Radziņa, savukārt muzeja pastāvīgais iemītnieks runcis Alberts uzklausīs mazo apmeklētāju stāstus par viņu mājām. Nākot uz pasaku rītu, apmeklētāji tiek aicināti paņemt līdzi savas mājas stāstu, fotogrāfiju vai zīmējumu.

Pievienot komentāru

Filmas "Baltu ciltis" veidotāji brāļi Ābeles: Visi latvieši ir hipiji (1)Kāpēc senvēstures apzināšana ir tik svarīga tautas pašcieņai? Saruna ar kinorežisoriem Lauri un Raiti Ābelēm
Draugiem Facebook Twitter Google+