×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
7. marts, 2013
Drukāt

Bērnus un jauniešus aicina piedalīties veselīga dzīvesveida kalendāra veidošanā

Foto-Stock.xchngFoto-Stock.xchng

Radošā apvienība jauniešiem “Trepes”, Latvijas Tuberkulozes fonds un Latvijas Sarkanais Krusts aicina bērnus un jauniešus līdzdarboties 2014. gada veselīga kalendāra un pastkartes veidošanā, piesakot konkursam brīvā tehnikā un formātā plakātus, pastkartes par veselīgu dzīvesveidu, fiziskajām aktivitātēm, higiēnu, imunitātes stiprināšanu, smēķēšanas kaitīgumu, vides saudzēšanu un tuberkulozes apkarošanu.

 

Kā aģentūru LETA informēja konkursa organizatori, no labākajiem radošajiem darbiem tiks veidots nākamā gada kalendārs un pastkartes par veselīgu dzīvesveidu. Konkurss tiek organizēts kā viena no Pasaules Tuberkulozes dienas aktivitātēm, un tā mērķis ir aicināt sabiedrību – vecākus, ģimenes, bērnus un jauniešus – padomāt par savas veselības saglabāšanu, imunitātes stiprināšanu, apkārtējās vides saudzēšanu, atkarību kaitīgumu un mazināšanu.

Darbus konkursam bērni un jaunieši var pieteikt līdz 18.martam, rakstot uz e-pastu “tb.trepes@inbox.lv“.

Darbu izstāde tiks atklāta Latvijas Tuberkulozes un plaušu slimību ārstu asociācijas organizētajā Pasaules Veselības dienai veltītājā preses konferencē 21.martā Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā, plkst.11, bet darbu autori tiks aicināti uz kopīgu pasākumu 22.martā plkst.16.30 Rīgas Jauniešu centrā “Kaņieris”, kur notiks arī labāko darbu apbalvošana.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+