×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
21. janvāris, 2015
Drukāt

Bērnus un jauniešus aicina uz Latvijas Jaunatnes teātra aktieru studiju

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Juris Millers

Sestdien, 24. janvārī, plkst. 12 koncertzālē “Rīga” notiks uzņemšana atjaunotā Latvijas Jaunatnes teātra aktieru studijā, tādējādi atjaunojot vienu no ilggadējām Jaunatnes teātra tradīcijām, vēsta producents Juris Millers.

Millers atgādina, ka Jauno aktieru studija savulaik ilgus gadus darbojās Jaunatnes teātra paspārnē un līdz ar teātra darbības atjaunošanu, kas aizsākās ar muzikālās izrādes “Un atkal Pifs” pirmizrādi 3. janvārī, darbu atsāks arī jauno aktieru studija.

“Studijas audzēkņiem būs iespēja ne tikai apmeklēt nodarbības profesionālu aktieru, režisoru, vokālo pedagogu, horeogrāfu, grimma mākslinieku un citu profesionāļu vadībā, bet arī piedalīties Jaunatnes teātra iestudējumos un izrādēs nākotnē,” stāsta Jaunatnes teātra mākslinieciskais vadītājs Ivars Lūsis. Par pasniedzējiem studijā pieaicināti aktieri un dziedātāji Zigurds Neimanis, Raimonda Vazdika, Madara Celma, Ginta Krievkalna, tāpat regulāri notikšot dažādu skatuves mākslinieku meistarklases, sola Millers.

Jauno aktieru studijā uzņemšana notiks divas vecuma grupās – no 6 līdz 12 un no 13 līdz 20 gadus veciem jauniešiem, kuri vismaz daļu savas dzīves vēlas saistīt ar skatuvi. Uz pirmo atlases kārtu pretendentiem jāsagatavo dzejolis un dziesma, kā arī būs jāatbild uz žūrijas jautājumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+