Bertāna pārstāvētajai “Spurs” smags zaudējums Ņūorleānā 0

Kaut spēles sākumā tika veikts 17 punktu izrāviens, latvieša Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs” komanda trešdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē ar rezultātu 90:107 (29:19, 13:31, 17:37, 31:20) viesos smagi piekāpās Ņūorleānas “Pelicans”.

“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis

Bertāns šajā mačā 13 minūšu laikā izcēlās ar trim iemestiem soda metieniem.

Pirmos divus punktus duelī guva “Pelicans”, bet nākamos 17 – “Spurs”. Bertāns pirmoreiz laukumā tika sūtīts jau pirmajā ceturtdaļā, izceļoties ar trim soda metieniem. Latvietis arī nospēlēja otrās ceturtdaļas pirmo pusi, šajā laikā viesiem vēl saglabājot astoņu punktu pārsvaru (36:28), bet bez Bertāna Sanantonio vienībai gāja neveiksmīgāk un pēc puslaika tā jau zaudēja ar 42:50.

Trešajā ceturtdaļā Bertāns uzspēlēja vien nepilnu minūti, kuras laikā viņa komanda ielaida sešus punktus, bet latvietis pieļāva kļūdu. Kad viņš tika nomainīts, “Spurs” jau zaudēja ar 53:75, turpinājumā vairs neiesaistoties cīņā par panākumu. Ceturtajā ceturtdaļā Bertāns laukumā tika izlaists uz pēdējām sešām minūtēm.

Bertāns mačā izpildīja divus neprecīzus tālmetienus, bet visi trīs soda metieni lidoja grozā. Tāpat latvietis izcēlās ar divām atlēkušajām bumbām, esot laukumā, kad “Spurs” guva par četriem punktiem vairāk nekā ielaida.

Latvietis laukumā pavadīja savu trešo ilgāko spēles laiku šosezon.

“Spurs” komandā rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Rūdijs Gejs, kamēr attiecīgi 17 un 16 punktus sameta Pau Gazols, kuram bija arī deviņas atlēkušās bumbas, un Lemarkuss Oldridžs.

Tikmēr laukumā atkal dominēja “Pelicans” garais sastāvs, Entonijam Deivisam atzīmējoties ar 29 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām, bet Demarkusam Kazinsam pievienojot 24 punktus un 15 bumbas zem groziem.

Neskatoties uz ne pārāk stabilo šīs sezonas sniegumu, Sanantonio komanda ar 11 uzvarām 18 spēlēs tāpat atrodas Rietumu konferences trešajā vietā, kamēr “Pelicans” ar panākumu mazāk ir septītajā pozīcijā.

Nākamajā mačā “Spurs” sestdien viesosies pie Šarlotas “Hornets”.