AP/Scanpix

Bertānam uzticas tikai trīs minūtes 0

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns otrdien izpelnījās pieticīgu spēles laiku, kamēr viņa pārstāvētā Sanantonio “Spurs” komanda Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 122:114 (30:30, 37:41, 25:19, 30:24) pārspēja Minesotas “Timberwolves”.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
Krišjāņa Kariņa sieva Anda publisko emocionālu vēsti vīra atbalstam: “Es apprecēju vienu no drosmīgākajiem, godīgākajiem, gudrākajiem un labestīgākajiem vīriešiem pasaulē” 435

Bertāns šoreiz laukumā pavadīja tikai trīs minūtes, bet pa to laiku ne ar ko neatzīmējās, maču noslēdzot ar +/- rādītāju -6, kas bija dalīts sliktākais komandā.
“Spurs” sastāvā 34 punktus iemeta Kavai Lenards, kamēr 29 punktus pievienoja Lamarkuss Oldridžs.
Savukārt “Timberwolves” rindās ar 27 punktiem un 16 atlēkušajām bumbām izcēlās Karls Entonijs Taunss, bet 21 punktu un 14 rezultatīvas piespēles pievienoja spānis Rikijs Ruvio.

Šis mačs iesākās abu vienību līdzvērtīgā cīņā, bet otrajā ceturtdaļā “Timberwolves” ieguva lielāku pārsvaru, kas tai pirmo puslaiku ļāva noslēgt ar četru punktu pārsvaru (71:67).
Tikmēr Bertāns šajā spēlē iesaistījās otrā ceturkšņa sākumā, bet vairāk nekā trīs minūšu laikā ne ar ko ievērības cienīgu neizcēlās.
Savukārt vadībā turpināja atrasties “Timberwolves”, tomēr lūzumu “Spurs” panāca trešo un ceturto ceturtdaļu mijā, kad izdevās veikt 20:2 izrāvienu un izvirzīties vadībā ar 103:92.
Noslēdzošajās pamatlaika minūtēs Minesotas klubam tā arī neizdevās atbildēt ar ko līdzīgu, tāpēc viesiem bija jāsamierinās ar zaudējumu.
Bertāns laukumā tā arī vairs neatgriezās.

Grega Popoviča vadītā “Spurs” komanda ar 32 panākumiem 41 mačā joprojām atrodas stabilā Rietumu konferences otrajā pozīcijā, tomēr jau par trīs uzvaru tiesu atpaliekot no pērnās sezonas līgas finālistes Goldensteitas “Warriors