Bertāns izprovocē grūstīšanos Belgradas derbijā (Video) 0

Belgradas divu nesamierināmo pretinieku “Partizan” un “Crvena Zvezda” spēli dēļ iesaistīšanās asumos un noraidījuma neizdevās pabeigt Dāvis Bertānam, tomēr viņa pārstāvētā komanda šo derbiju uzvarēja.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija

Iepriekšējās trīs “Crcena Zvazda” un “Partizan” spēlēs pie uzvarām bija tikušās sarkanās zvaigznes un uz līdzīgu panākumu savu fanu priekša cerēja arī Serbijas čempionāta finālturnīra otrās kārtas spēlē. Taču “Partizan” jaunatne iecirtās un demonstrēja ne tikai radziņus, bet arī elkoņus. 33. minūtē, kad “Partizan” bija vadībā ar 58:52, Dāvis Bertāns uzbrukumā ar elkoni atgrūda Branko Lažiču. Cik tur bija daudz elkonis un cik pretinieka provokācija – tas paliks uz spēlētāju sirdsapziņas. Taču šī eipozde izraisīja pamatīgus asumus un grūstīšanos, kas gan īstā dūru izvicināšanā nepārauga. Epizodes epicentrā iesaistījam Bertānam spēle ar to bija galā – viņš 22 minūtēs guva sešus punktus, pa divām reizēm izcīnīja atlēkušo bumbu un pārtvēra pretinieka piespēli. Pēc šīs epizodes “Crvena Zvezda” samazināja rezultāta starpību līdz vienam punktam, tomēr cīņas galotnē labāk nospēlēja Partizan”, uzvarot ar 77:67.

{source}></param><embed src=”http://www.youtube.com/v/SKsRdC9diWc?version=3&hl=en_US” type=”application/x-shockwave-flash” width=”420″ height=”315″ allowscriptaccess=”always” allowfullscreen=”true”></embed></object>{/source}

Putniņa bez play-off pleca savainojuma dēļ

Spānijas čempionāta ceturtdaļfināla pirmo spēli trešdien izbraukumā Žeronā aizvadīja Pamplonas “Obenasa” komanda un zaudēja ar 56:64. Varbūt cīņas gaita, kuru pēc sākuma 16:2 izrāviena visu laiku kontrolēja mājinieces, izvēstos savādāka, ja Pamplonai zem groziem nebūtu jāiztiek bez komandas līderes Aijas Putniņas. Latvijas izlases spēka uzbrucēja guvusi pleca savainojumu un, visticamāk, nespēlēs arī otrajā serīja mačā sestdien Pamplonā. Ceram, ka jau marta sākumā gūtais un vēlāk atsvaidzinātais savainojums netraucēs parādīt labāko sniegumu Latvijas izlasē.

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS

NBA. “Warriors” – “Hornets” 98:88, Andris Biedriņš nespēlēja.

SERBIJA. “Partizan” – “Crvena Zvezda” 77:67 viesos, Dāvis Bertāns 22 min., 4+2AB+2PB.

UNGĀRIJA. “Szolnok” – “Albacomp” 75:70, Ernests Kalve 20 min., 7+8AB.

UKRAINA. “Odessa” – “Himik” 85:70 viesos, Kaspars Cipruss 16 min., 9+5AB. “Budivelnik” (treneris Ainārs Bagatskis) – “Donetsk” 69:80 viesos, Rihards Kuksiks 16 min., 2+3AB.

IGAUNIJA. “Valga” (treneris Sandis Buškevics) – “TTU” 81:61, Raitis Grafs 27 min., 13+12AB, Edgars Čunda 19 min., 4+3AB.

Dāmas

SPĀNIJA. 1/4fināls. “Cadi” – “Burgos” 72:59 (1-0), Sabīne Niedola 10 min., 2+1AB. “Obenasa” – “Uni Girona” 56:64 (0-1) viesos, Aija Putniņa nespēlēja pleca savainojuma dēļ.

FRANCIJA. “Nantes” – “Arras” 63:69 viesos, Gunta BaškoMelnbārde 21 min., 6+6AB.

ČEHIJA. 1/4fināls, “USK Praha” – “Slovanka” 118:59 (2-0), Elīna Babkina 10 min., 1+1RP.

RUMĀNIJA. Kausa fināls, “Alba Iulia” – “Targovište” 62:74, Zenta Meļņika 4 min., bez punktiem.