AP/Scanpix

Bertāns ļoti palīdz “Spurs” uzvarā 0

Dāvis Bertāns ar 11 gūtiem punktiem sekmēja Sanantonio “Spurs” 96:93 uzvaru NBA čempionāta spēlē pār Detroitas “Pistons”.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Joprojām bez vairākiem līderiem spēlējošā “Spurs” laukumā devās otro vakaru pēc kārtas. Šoreiz savu skatītāju priekšā izdevās izcīnīt uzvaru. Lielāko spēles daļu ritēja līdzīga cīņa, ik pa brīdim mazliet priekšā izraujoties “Pistons” basketbolistiem. Pēc Bertāna trešā precīzā tālmetiena “Spurs” pēdējā ceturkšņa sākumā atguva vadību (75:73) un saspringtā galotnē to nosargāja.

Bertāns šoreiz spēlēja 15 minūtes kurās guva 11 punktus (2p. 1/2, 3p. 3/6), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Tāpat svarīgi, ka ar Bertānu laukumā “Spurs” guva par septiņiem punktiem vairāk nekā pretinieks, turklāt latvietis bija laukumā brīžos, kad mājinieki veica izšķirošos izrāvienus.

“Spurs” ar 16 uzvarām 24 spēlēs ir Rietumu konferences trešajā vietā, par attiecīgi trīs un divām uzvarām atpaliekot no attiecīgi Goldensteitas “Warriors” un Hjūstonas “Rockets”.

Ņujorkas “Knicks”, otro vakaru pēc kārtas spēlējot bez sasirgušā Kristapa Porziņga un Tima Hārdaveja, bija pavisam nevarīgi Indianā pret “Pacers”, kur otrā puslaika sākumā zaudēja ar 38 punktu starpību. Laukumā nākot rezervistiem, spēles gala iznākums tika padarīts mazliet pieklājīgāks – 97:115.
“Knicks” ar 11 uzvarām 23 spēlēs Austrumu konferncē ir 10. vietā.