Dāvis Bertāns pirmdien ar precīzu tālmetienu palīdzēja “Spurs” komandai tikt pie uzvaras NBA spēlē.
Reuters/Scanpix

Bertāns nospēlē pēdējo minūti, “Spurs” aizved uzvaru no Klīvlendas 0

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns svētdien tika laukumā vien pēdējā minūtē Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Sanantonio “Spurs” komanda viesos ar 110:94 (25:20, 25:33, 26:21, 34:20) uzvarēja līgas vicečempioni Klīvlendas “Cavaliers”, pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 382
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 30
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Šī bija “Spurs” pēdējā spēle tā dāvētajā rodeo izbraukumā, kurā sešos mačos tika piedzīvotas četras neveiksmes.

Bertāns pēc komandas neveiksmju sērijas zaudējis vietu “Spurs” sastāvā un šoreiz laukumā tika vien brīdī, kad uzvara jau bija nodrošināta.

Aizvadītajā mačā trīs ceturtdaļas ritēja ļoti līdzīgi un tajās lielākais kādas komandas pārsvars bija astoņi punkti. Tomēr ceturtajā ceturtdaļā “Spurs” iemeta pirmos 11 punktus, tobrīd panākot 87:74 un novedot maču līdz uzvarai.

Rezultatīvākais “Spurs” komandā ar 27 punktiem bija Lemarkuss Oldridžs, kamēr 22 punktus sameta Denijs Grīns.

Savukārt Bertāns nospēlētajā 61 sekundē pie bumbas netika.

Latvietis šogad bija ieguvis stabilu vietu vienības sastāvā un iepriekšējā mačā, kurā viņš nospēlēja 14 minūtes, tika aizvadīts otrs mazākais spēles laiks 2018.gadā. Savukārt tagad pēc neveiksmīgām vairākām iepriekšējām cīņām latvietis tik maz nospēlēja pirmoreiz kopš 28.decembra spēles ar Kristapa Porzinģa pārstāvēto Ņujorkas “Knicks” vienību.

Vismaz pāris sekundes Bertāns laukumā bijis katrā mačā kopš 3.novembra.

Tikmēr “Cavaliers” komandu no neveiksmes neglāba Lebrona Džeimsa 33 punkti, 13 atlēkušās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles.

“Spurs” ar 36 uzvarām 61 spēlēs atgriezās trešajā vietā Rietumu konferencē, kamēr “Cavaliers” ar 35 uzvarām 59 cīņās ir trešajā pozīcijā Austrumu konferencē.