Bertāns pieticīgs Spurs” zaudējumā “Lakers” komandai 0

Latvietis Dāvis Bertāns ceturtdien guva divus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, neglābdams Sanantonio “Spurs” komandu no zaudējuma.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?

“Spurs” viesos ar rezultātu 81:93 (15:20, 23:29, 14:19, 19:25) piekāpās Losandželosas “Lakers” vienībai.

Bertāns šajā spēlē laukumā pavadīja 16 minūtes, kuru laikā iemeta divus soda metienus, bet aizmeta garām savus abus tālmetienus.

Tāpat viņam bija divas atlēkušās bumbas, trīs kļūdas un trīs piezīmes. “Spurs” ar Bertānu laukumā ielaida par 16 punktiem vairāk nekā iemeta.

Četrās no iepriekšējām piecām spēlēm Bertāns guva desmit un vairāk punktus, turklāt iepriekšējā duelī iemeta 28 punktus, labodams savu NBA karjeras rezultativitātes rekordu.

Sanantonio vienībā rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Lamarkuss Oldridžs, 18 punktus guva Braiens Forbss, bet ar 14 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Dedžonte Marejs.

Traumu dēļ “Spurs” komandai nevarēja palīdzēt Kavai Lenards, Tonijs Pārkers, Denijs Grīns un Rūdijs Gejs.

“Lakers” rindās ražīgākais ar 26 punktiem bija Brendons Ingrams, bet pa 18 un 14 punktiem sameta attiecīgi Lonzo Bols un Lerijs Nenss juniors, kuri katrs izcīnīja arī pa desmit atlēkušajām bumbām.

Bertāns laukumā devās pirmās ceturtdaļas vidū, kad “Spurs” atradās iedzinējos ar 8:10. Lai gan pēc tam izdevās izvirzīties vadībā ar 15:12, otrajā ceturksnī mājinieku pārsvars sasniedza 18 punktus – 40:22 “Lakers” labā. Bertāns uz maiņu devās otrās ceturtdaļas trešajā minūtē, kad viesi atradās iedzinējos ar 15:27.

Trešās ceturtdaļas piektajā minūtē Sanantonio uz mirkli ieguva vadību (53:52), taču pēc pretinieku tālmetiena ātri to zaudēja, laukumā dodoties Bertānam. Tiesa, arī viņš nepalīdzēja “Spurs” komandai nokļūt vadībā.

Pēdējo reizi spēlē Bertāns iesaistījās četras minūtes pirms pamatlaika beigām, kad viesi bija iedzinējos ar 75:85. Savus vienīgos punktus mačā viņš guva pamatlaika pēdējā minūtē, kad realizēja divus soda metienus. Atlikušajā laikā spēles rezultāts nemainījās, “Spurs” vienībai ciešot zaudējumu ar 81:93.

“Spurs” ar 28 uzvarām 43 spēlēs saglabā trešo vietu Rietumu konferencē, kur “Lakers” ar 14 panākumiem 41 cīņā ir 13.pozīcijā.

“Spurs” nākamo maču aizvadīs sestdien, kad savā laukumā uzņems Denveras “Nuggets” vienību.