Bertāns rezultatīvs “Partizan” komandas uzvarā pār “Žalgiris” 0

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns piektdien guva 17 punktus un iekrāja “double-double” ULEB Eirolīgas turnīra otrā posma – “Top 16” sacensību – priekšpēdējās kārtas mačā, kurā viņa pārstāvētā Serbijas čempionvienība Belgradas “Partizan” savā laukumā ar 78:67 (24:13, 18:21, 18:15, 18:18) uzvarēja pašlaik savainotā latvieša Kaspara Vecvagara pārstāvēto Lietuvas čempionvienību Kauņas “Žalgiris”.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija vismaz mēnesi zināja par terorakta gatavošanu: “Lai viņi nestāsta pasakas fejai!” 87

Belgradas klubs tādējādi svinēja savu ceturto uzvaru turnīra otrajā posmā, tomēr tas jau iepriekš bija zaudējis izredzes sasniegt ceturtdaļfinālu. Savukārt “Žalgiris” basketbolisti 13 šī posma cīņās uzvarējuši vien divreiz.

Bertāns laukumā pavadīja gandrīz 30 minūtes un kļuva par mača rezultatīvāko spēlētāju, realizējot četrus no desmit divpunktu metieniem un trīs no astoņiem tālmetieniem. Vēl latvieša kontā desmit atlēkušās bumbas, kas arī bija labākais rādītājs visā spēlē.

Tāpat Bertāns iekrāja vienu rezultatīvu piespēli, vienu pārtvertu bumbu, trīs piezīmes un vienu izprovocētu noteikumu pārkāpumu, kas viņam deva 15 efektivitātes koeficienta punktus – otro labāko rādītāju komandā.

Kā zināms, Bertāns pēc desmit mēnešus ilgas smaga ceļgala savainojuma ārstēšanas laukumā atgriezās 20.martā. Viņš ir desmitais latviešu basketbolistu, kurš devies laukumā šī turnīra otrā posma spēlēs.

F apakšgrupas kopvērtējumā “Partizan” ar četrām uzvarām 13 spēlēs ieņem septīto vietu, apsteidzot tikai “Žalgiris” komandu, kuras kontā ir viens panākums.

ULEB Eirolīgas otrajā posmā 16 komandas sadalītas divās grupās, bet pēc divu apļu turnīra ceturtdaļfinālam kvalificēsies četras katras grupas labākās vienības.

Ceturtdaļfināla uzvarētāji tiks noteikti sērijās līdz trim uzvarām, bet pēc tam Milānā maija vidū notiks finālčetrinieka turnīrs.