AP/Scanpix

Bertāns tiek pie iespaidīga spēles laika Filadelfijā 0

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns trešdien guva 13 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kamēr viņa pārstāvētā komanda Sanantonio “Spurs”, spēlējot bez vairākiem atslēgas spēlētājiem, viesos ar rezultātu 106:112 (22:27, 27:33, 35:28, 22:24) piekāpās talantiem bagātajai Filadelfijas “76ers” vienībai.
Līdz ar uzvaru, “76ers” pārtrauca savu 12 zaudējumu sēriju pret “Spurs” komandu.

FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm 115

Sanantonio basketbolisti lielāko daļu spēles atradās iedzinējos, pretiniekiem vairākas reizes panākot 16 punktu pārsvaru. Tiesa, deficīts tika sadeldēts un ceturtajā ceturtdaļā iegūta neliela vadība. Sākoties pamatlaika pēdējai minūtei, kad “76ers” bija vadībā ar 106:103, Bertāns aizmeta garām divus tālmetienus, neizmantodams iespēju panākt neizšķirtu. “Spurs” basketbolisti noslēdzošajā minūtē nespēja atspēlēties un cieta zaudējumu.

Bertāns šajā spēlē laukumā pavadīja 31 minūti, kas ir viņa šīs sezonas rekords. Šajā laikā viņš guva 13 punktus, desmit no tiem iemezdams pirmajā puslaikā. Latviešu basketbolists šajā mačā realizēja trīs no deviņiem tālmetieniem, savu vienīgo divpunktu metienu un abus soda metienus.
Tāpat viņš izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, bloķēja vienu metienu un piecas reizes pārkāpa noteikumus. “Spurs” ar Bertānu laukumā iemeta par septiņiem punktiem vairāk, nekā ielaida, kas bija labākais rādītājs komandā.

Ar 26 punktiem rezultatīvākais “Spurs” rindās bija Petijs Milss, bet 24 punkti un 14 atlēkušās bumbas bija Lamarkusam Oldridžam.
Pretiniekiem 26 punktus guva Bens Simonss, ar 21 punktu un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Žoels Embīds, bet 20 punkti bija Džonatana Kleja Redika rēķinā.

“Spurs” komanda šajā spēlē atpūtināja Kavai Lenardu, Manu Džinobili un Toniju Pārkeru, savukārt traumas dziedē Denijs Grīns un Rūdijs Gejs.

“Spurs” ar 26 uzvarām 39 spēlēs ieņem trešo vietu Rietumu konferencē, kamēr “76ers” ar 18 panākumiem 37 cīņās ir devītā Austrumos, apsteidzot latvieša Kristapa Porziņģa pārstāvēto Ņujorkas “Knicks” komandu.
“Spurs” izbraukumā aizvadīs septiņas no nākamajām 11 spēlēm. Tad sekos pieci mājas mači pēc kārtas, bet pēc tam februārī būs pienācis tā sauktais rodeo izbraukums ar sešām spēlēm viesos pēc kārtas. Sanantonio vienība nākamajā duelī piektdien savā laukumā uzņems Fīniksas “Suns” komandu.