Bertāns trāpa pret “Lakers” un nopelna 2000 dolāru sodu 0

NBA čempionātā Dāvis Bertāns iemeta trīs no pieciem tālmetieniem un kopā guva deviņus punktus spēlē, kurā viņa pārstāvētā Sanantonio “Spurs” ar 113:121 piekāpās Losandželosas “Lakers”. Pretinieku rindās 42 punktus guva Lebrons Džeimss.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57

Bertāns laukumā bija 14 minūtes, kurās deviņiem gūtājiem punktiem pievienoja pa vienai rezultatīvai piespēlei, atlēkušajai un pārtvertai bumbai. Otro reizi savas NBA spēlētāja karjeras laikā Bertāns nopelnīja tehnisko piezīmi, par ko pēc līgas noteikumiem pienākas arī 2000 dolāru liela soda nauda.

Trešajā ceturtdaļā “Spurs” bija iekrājuši astoņu punktu pārsvaru, vēl priekšpēdējā minūtē abas komandas šķīra viena precīza metiena tiesa (109:112), taču tad Džeimss trāpīja tālmetienu un “Spurs” vairs nespēja atspēlēties. Zaudētāju rindās ar 32 punktiem rezultatīvākais bija Demars Derouzans.

“Spurs” ar 11 uzvarām 25 spēlēs Rietumu konferences tabulā atkrituši uz priekšpēdējo 14. vietu, taču astotajā vietā esošajai Dalasas “Mavericks ir tikai par vienu uzvaru vairāk.

Vēl drošākas iespējas tikt pie uzvaras izniekoja Brūklinas “Nets”, kas savā laukumā pret Oklahomas “Thunder” pēc trīs ceturkšņiem bija vadībā ar 93:75, tomēr spēli zaudēja ar 112:114. Rodions Kurucs šoreiz palika rezervē.”Thunder” rindās Pols Džordžs guva 47 punktus, 25 no tiem pēdējā ceturtdaļā.

Brūklinai tas bija astotais zaudējums pēc kārtas. Ar astoņām uzvarām 26 spēlēs “Nets” Austrumu konferencē ir 12. vietā, no izslēgšanas spēļu zonas atpaliekot par trīs uzvaru tiesu.