Bertāns un Strēlnieks satikās Stambulā – 15:14 0

ULEB Eirolīgas spēlē Stambulā laukuma pretējās pusēs satikās trenera Aināra Bagatska un Daira Bertāna pārstāvētā “Darušsafaka” un Jāņa Strēlnieka Bambergas “Brose Baskets”. Abi latviešu aizsargi bija starp savu komandu līderiem, bet uzvaru ar 72:70 izcīnīja mājinieki “Darušsafaka”.

FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis
“Citreiz pirms koncerta nepieciešams atgādināt ētiku un pieklājības etiķeti” – Madara Raabe vīlusies par koncertā Siguldā pieredzēto
Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57

Dairis Bertāns spēlēja 22 minūtes un ar 15 punktiem kļuva par Stambulas komandas otro rezultatīvāku spēlētāju. Viņš realizēja trīs no pieciem tālmetieniem, vienu no trīs divpunktu metieniem un četrus no pieciem soda metieniem.

Jānis Strēlnieks “Brose Baskets” rindās laukumā bija 29 minūtes un ar 14 punktiem bia rezultatīvākais Bambergas komandā. Talsinieks trāpīja divus no četriem tālmetieniem, trīs no septiņiem divpunktu metieniem, abus soda metieniem un atdeva četras rezultatīvas piespēles.

“Brose Baskets” pēdējās ceturtdaļas sākumā īsā brīdī atspēlēja desmit punktu deficītu, pēdējā minūte sākās pie neizšķirta 70:70. Pēdējo uzvaras grozu guva Bredlijs Vanameikers, kurš vēl pērn spēlēja Bambergas komandā.

Ar četrām uzvarām sešās spēlēs “Daruššafaka” komanda kopvērtējumā pacēlusies uz ceturto vietu, bet “Brose” ar divām uzvarām atrodama 12.pozīcijā starp 16 vienībām.