AP/Scanpix

Bertānu izlaiž laukumā, kad viss jau ir izšķirts 0

Dāvis Bertāns Sanantonio “Spurs” un Fīniksas “Suns” komandu spēlē NBA čempionātā laukumā bija tikai pēdējās trīs minūtēs, kad spēles iznākums jau bija izšķirts.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Rietumu konferences vicelīderu “Spurs” un pastarīšu “Suns” mačā favorīti iztika bez sava līdera Kavai Lenarda. Lai gan tika izcīnīta uzvara ar 119:98, spēle izvērtās saspringtāka nekā liecina rezultāts. Pēdējās ceturtdaļas sākumā “Spurs” bija vadībā tikai ar 91:87, atlikušo spēles daļu uzvarot ar 28:11.

Latvietis Dāvis Bertāns no rezervistu soliņa tika piecelts tikai pēdējās trīs minūtēs, kad spēles iznākums jau bija izšķirts. Sev atvēlētajā laikā Bertāns nopelnīja trīs piezīmes un reizi kļūdījās.

Rezultatīvākie Sanatonio komandā ar attiecīgi 27 un 20 punktiem bija Lamarkuss Oldridžs un Tonijs Pārkers.

NBA Rietumu konferences tabuilā ar 26 panākumiem 32 spēlēs “Spurs” komanda ir otrajā vietā, tikai par uzvaras tiesu atpaliekot no Goldensteitas “Warriors”.

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS
NBA.
“Knicks” – “Hawks” 98:102 (pag.) viesos, Kristaps Porziņģis (42 min) 24 (3/9, 4/8, 6/9)+8AB+3BM. “Spurs” – “Suns” 119:98, Dāvis Bertāns (3 min) bez punktiem.
SPĀNIJA. “Fuenlabrada” – “Murcia” 86:83, Rolands Šmits (18 min) 12+2AB+3RP.
IGAUNIJA. “Valga” (treneris Juris Umbraško) – “Kalev/Cramo” 76:83, Reinis Strupovičs 19+6AB, Ivars Žvīgurs 18+6AB, Artūrs Bricis 10, Sandis Silavs 2.