×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
19. septembris, 2015
Drukāt

Bērziņš: Atšķirīga viedokļu esamība koalīcijā ir pieļaujama (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Atšķirīga viedokļu esamība Saeimas valdošo partiju koalīcijā, it īpaši bēgļu jautājumā, ir pieļaujama, un kopumā koalīcija kā tāda joprojām pastāv, aģentūrai LETA sacīja nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK” līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš.

Viņš norādīja, ka koalīcijā ar politiski atšķirīgiem spēkiem pastāv viedokļu dažādība, un jebkurā koalīcijā ir jautājumi, kuros partijām var būt atšķirīgi viedokļi.

Bērziņš arī ir pārliecināts, ka bēgļu jautājumu izmantošana jaunas koalīcijas izveidei neko nedotu, jo arī jauna koalīcija “neatrisinātu bēgļu jautājumu”.

Vaicāts, vai koalīcija šobrīd ir stabila, Bērziņš norādīja, ka tad ir jāsaprot, kas ir stabila koalīcija. Viņš vēlreiz norādīja, ka partiju koalīcijās pastāv dažādi viedokļi. “Ja kāds šo dažādu viedokļu esamību mēģina sasaistīt ar stabilitāti un, iespējams, ar vēlmi nomainīt kādas personālijas valdībā, tā ir to cilvēku atbildība,” piebilda nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs.

Kā ziņots, ja divi koalīcijas partneri, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) un nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK, “norauj” kvorumu bēgļu jautājuma izlemšanā, tad rodas jautājums, vai koalīcija vispār pastāv, vakar žurnālistiem sacīja “Vienotības” Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Kārlis Šadurskis.

Jau ziņots, ka Saeimas Eiropas lietu komisija vakar atkārtotā sēdē tomēr atstiprināja Latvijas pozīciju bēgļu jautājumā, kas paredz – Latvija piekrīt brīvprātīgi uzņemt papildu 526 patvēruma meklētājus, bet iebilst pret obligāto kvotu sistēmas ieviešanu, norādot, ka bēgļu jautājuma risināšanā fiziska personu pārdale ir tikai galējais līdzeklis ārkārtas situācijās.

Kopumā Latvijai būs jāizņem 776 bēgļi.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Lidz kamer ta izjuk vienalga kada ta viedoklu dazadiba. Kamer ir izdevigi- turas kopa. Kad vairs ne- tad izjuk.

  2. Tie jau vairs nav tikai atšķirīgi,bet gan pilnīgi pretēji viedokļi! Tā jau ir pilnīga pretdarbība-ar no tā visa izrietošiem secinājumiem! Šie “atšķirīgie viedokļi pārvērtušies jau parĻeņina-“Viens solis uz priekšu,divi-atpakaļ!”
    Pārāk bieži “Jaunais laiks/Vienotība” ir uztiepusi savu atšķirīgo viedokli koalīcijas partneriem. Taču šoreiz runa ir pašu galveno-Latvijas kā nacionālas valsts un latviešu nācijas pastāvēšanu!Un,mēs nebūt neesam Eiropā vienīgie,kuriem ir stingra un nelokāma nostāja šajā jautājuma-izolēti,kā apgalvo “Vienotības” politiķi!

  3. Pārāk bieži viņiem atšķirīgs viedoklis.

Draugiem Facebook Twitter Google+