×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
7. janvāris, 2016
Drukāt

Bērziņš: Ceru, ka vēl iegūsim otro elpu

foto: Juris Kalniņšfoto: Juris Kalniņš

“Visu laiku diezgan daudz trenējamies, varbūt mazliet pietrūkst svaiguma. Janvārī būs daudz mači, ceru, ka ieiesim ritmā un atvērsies otrā elpa,” hokeja kluba Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Armands Bērziņš cer uz rezultātu uzlabošanos sezonas noslēguma posmā.
Trešdien rīdzinieki savā laukumā ar 2:5 zaudēja Zagrebas “Medveščak” un tagad no izslēgšanas spēļu zonas atpaliek jau par 16 punktiem. Vēl atlicis aizvadīt 16 spēles.
Ievērības cienīgākais notikums bija kārtējā centra uzbrucēja maiņa Miķelim Rēdliham un Laurim Dārziņam – nu kārta bija pienākusi Armandam Bērziņam. Savulaik šo virknējumu Latvijas izlasē izveidoja Oļegs Znaroks un par labu esam atzina arī Jūliuss Šuplers pirmajās Rīgas “Dinamo” sezonās.
“Protams, bija forši uzspēlēt ar Lauri un Miķeli. Epizodiski šosezon esam bijuši kopā, taču tā, ka jau no sākuma salikti vienā maiņā gan ilgi nav bijis – šķiet, no otrās Rīgas “Dinamo” sezonas. Lielos vilcienos jau nekas nav mainījies, zinu, kā viņi spēlē un ko sagaidīt. Zīmējums komandai ir viens un pie tā cenšamies pieturēties. Gribējās iemest vārtus, nebijām tālu, taču mazliet pietrūka,” teica Armands Bērziņš, kurš “Dinamo” sastāvā atgriezies pēc piecu gadu pārtraukuma.
“Sākums mums visu sezonu ir briesmīgs un šodien nekas nemainījās. Zagrebā mēs bijām vairāk gatavi, šoreiz atkal viņi. Pirmsspēles sagatavošanās rituālā jau īsti nav ko mainīt. Katram pašam jāmēģina atrast veidi, kā būt gatavam uz spēli. Meklējam atbildes, taču pie kopīga risinājuma neesam nonākuši – kāpēc visu laiku ir tā, ka spēli sākam vāji,” turpināja 32 gadus vecais uzbrucējs. “Trešajā periodā bija 1:2, likās, ka viens metiens un būs labi, taču viņi iemeta. Nekādas dižās iespējas jau “Medveščak” nebija, bet viss, ko meta, tas arī iekrita. Mūs pievīla vairākums, tik daudz iespējas spēlēt, bet nekas nesanāca. Mēs visu laiku diezgan daudz trenējamies, varbūt mazliet pietrūkst svaiguma. Janvārī būs daudz mači, ceru, ka ieiesim ritmā un atvērsies otrā elpa.”
Pēc traumas sadziedēšanas šī viņam bija vien trešā spēle, laukumā pavadot sev neierasti daudz laika – vairāk kā 17 minūtes: “Trauma izsita no ierindas uz pusotru mēnesi, tikt atpakaļ ritmā ir grūti. Tā kā Tims (Sestito) guva traumu, nācās daudz spēlēt – trīs centri rotēja pa četrām maiņām – un tagad nogurums ir pamatīgs.”
Bērziņš atzina, ka zaudējumi un zemā vieta tabulā ietekmē komandas noskaņojumu: “Neviens nav priecīgs, atmosfēra nav no tām labākajiem. Grūti, taču jāmēģina turēties, jāiet tālāk. Nekas cits jau neatliek. Vai nepalīdzētu kāds komandas kopējs pasākums bez treneriem? Grūti spriest, iespējams, taču grafiks ir tāds, ka tam nemaz nav laika.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+