×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
17. februāris, 2015
Drukāt

Bērziņš: militāru draudu Latvijai šobrīd nav (16)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Militāru draudu Latvijai šobrīd nav, otrdien intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Viņš norādīja, ka šobrīd tiek darīts viss, lai valstī nodrošinātu gaisa telpas un prettanku aizsardzību.

Prezidents uzsvēra, ka pēdējā laikā ir četrkāršota militārās aviācijas kontrole valstī, kā arī nodrošināta jūras robežas aizsardzība.

Tāpat Bērziņš pauda viedokli, ka nav jēgas palielināt cilvēku skaitu dažādās militārās vienībās, piemēram, Zemessardzē, ja cilvēki netiek atbilstoši apmācīti un tehniski nodrošināti.

“Vairs nav tā, ka cilvēku trīs mēnešus apmāca un uzskata, ka viņš ir gatavs karam,” uzsvēra prezidents.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. gatavojas uz nākošo prezidentūras termiņu,jo lembergs tā grib.

 2. Bērziņš apgalvo, ka militāru draudu Latvijai nav, tikai nezin kāpēc Kozlovskis un Vējonis prasa papildu līdzekļus robežas un valsts drošības stiprināšanai. Kādā pasaulē un kādā valstī tad šis Bērziņš dzīvo?

 3. berzinsh ir kautkur pa vidu starp polititji un prostitutu.

 4. Cik garš būs šis brīdis?

 5. lembergs un brigmanis tāpat domā.Piektā kolona.

 6. ko citu gaidīt no prezidenta, kura sapnis ir 9.maijā stāvēt blakus Putinam? 😉

 7. Ko večuks zin, ja viņam nav pat pielaides valsts noslēpumiem ( pēc M. Bondara teiktā TV 24)? kas tas vispār varbūt par Prezidentu, šajā laikā, kad viss tik sprādzien bīstams?

 8. Veci cilvēki kļūst bezrūpīgi un atbildības sajūta zūd līdz ar gadu skaita pieaugumu.Tas ir saistīts ar neizbēgamā tuvošanos un arī ar materiālā stāvokļa stabilitāti.Šo faktoru dēļ nākotnes problēmas lemt vajadzētu vairāk uzticēt cilvēkiem,kuriem nākotnes problēmas ir vitāli aktuālakas.

 9. biju gaidiijis vairaak patriotisa prezidenta runaa … 🙁

 10. Es nejūtos droši….,tāpēc beidz vāvuļot un ej pelnītā atpūtā,tāpat neko prātīgu nevari pateikt.

 11. Ir tāda diagnoze, kas piemeklē vecus cilvēkus – vecuma dilērijs, kad cilvēks zaudē spēju sakarīgi domāt
  un spriest. Komentāri te lieki.

 12. Ja gribi mieru, gatavojies karam. Šo teicienu, nekad neviens nav atcēlis.

 13. Man vairs nav ko teikt – tas vīrs dzīvo savu ilūziju pasaulē.
  Tie draudi ir vistiešākie un sagaidāmi var sākties jau maija sākumā kaut kur ar līdzību kā savuklaik Tallinā. Tiem pretī stāvēt var bruņota tauta ar zemessardzi un armiju. bet man stāsta muļķības, ka 3 mēnešos nevar sagatavot cīnītāju. Var un vajag. Kaut vai prezidenta noraidījums tiem 2000 armijas vīru. Katrs ar šauteni un aiz krūmiem nogulda pirmos 2000 ”atbrīvotāju” , tad nākošajiem paliek bailīgi…Bet ja to vīru ir 20 000 un pirmie 20 000 ”atbrīvotāji” ceļos kā krava 200 ? Neko nedarīt un saputrot laikam ir ši vīra misija?
  Plus vēk iekšējie draudi par ko runā ministri -Vējonis un Kozlovskis prasīs līdzekļus robežas un iekšējās drošības stiprināšanai. Arī tur klusums.

  • Latvies'u Strelnieks Atbildēt

   Berzinam neviens netic. Berzins pats sev netic! Kauns!
   Latvju Valsts, piedod – mums nav Prezidenta!
   Tikai latvju strelnieki kapos, kas ticeja, cinijas, ziedoja savas dzivibas un izcinija Latviju. Tiem vajag ticet un staties Zemessargos, kamer nav par velu.

   • Principaa es streelniekam piekriitu. Es arii neshkjiroju streelniekus baltos vai sarkanos. Un neaizmirsiisim, ka Padomju vara toreiz solija Latvijai Autonomiju, cara valdiiba nesolija neko, bet maceeja gan streelniekus dziit vaacu ugunii. Pashreiz mums buutu jaapbrunjo armija un zemessargi ar aizsardziibas ierochiem, labi jaapmaaca, jaaizstraadaa aizsardziibas plaans un tad mieriigi jaanogaida. Taisni taa mees vislabaak saglabaasim mieru Latvijai.

Draugiem Facebook Twitter Google+