×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
13. aprīlis, 2015
Drukāt

Bērziņš nesaskata būtiskas kļūdas savā darbībā (1)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Valsts prezidents Andris Bērziņš nesaskata būtiskas kļūdas savā darbībā prezidentūras laikā.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta panorāma” Bērziņš teica, ka pamatā neko nebūtu darījis citādāk. Lielos vilcienos, lielas kļūdas viņš savā darbā neredzot.

Kā svarīgāko paveikto viņš atzīmēja atrastās jaunās iespējas eksportam, izdevies iekustināt jautājumu par partiju stabilitāti un mēģināts iekustināt reģionālo reformu.

Savukārt noteikti esot jāturpina jautājumu sakārtošana, kas saistās ar drošības un tiesībsargājošajām neatkarīgajām iestādēm, kuras nekam nav pakļautas un netiek kontrolētas.

Savukārt telekanāla LNT raidījumam “900 sekundes” Bērziņš teica: “Es esmu savu izdarījis ko varēju izdarīt. Tagad paņemu pauzi, lai izvērtētu, ko darīt tālāk.”

Prezidents skaidroja, ka dzīve viņu ir spiedusi rīkoties tā, lai darbam būtu rezultāts. Savukārt Valsts prezidenta amats ir ar ļoti plašām prasībām, bet šaurām pilnvarām. Turklāt Bērziņš, pateicoties savas dzīves pieredzei un informācijai, bieži vien notikumus un lietas vērtē savādāk nekā tiek publiski pasniegts. Viņš nekad neaizstāvēs kādu iedeju, ja domās citādi. Tas esot pamats viņa lēmumam, nekandidēt uz otro Valsts prezidenta amata termiņu.

Kā ziņots, Valsts prezidents Bērziņš nekandidēs otrajam Valsts prezidenta amata termiņam.

Bērziņš savā paziņojumā norādījis, ka stājoties amatā 2011.gada 8.jūlijā, Saeimas un visas tautas priekšā solīja galvenās rūpes veltīt tam, lai ikviens Latvijas iedzīvotājs ticētu savai valstij un sev pašam, lai pieņemtie lēmumi veicinātu valsts attīstību, samazinātu Latvijas reģionālās atšķirības, radītu vidi, kur cilvēkiem gribētos dzīvot, mācīties un strādāt.

“Sacīto esmu pildījis pēc sirdsapziņas un vislabākās izpratnes, cieši sadarbojoties ar parlamentu, valdību, pašvaldībām, uzņēmējiem un mūsu valsts iedzīvotājiem, kas ar mani dalījušies domās, atbalstījuši un kritizējuši, nav lieguši savu padomu un redzējumu par valstij būtiskiem jautājumiem,” paziņojumā medijiem norādījis Bērziņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Bērziņkungs, cilvēkiem ir raksturīga nepateicība par padarīto.Tikai “‘iepriekšējie Prezidenti””ir šo amatu degradējuši.

Draugiem Facebook Twitter Google+