Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
9. decembris, 2014
Drukāt

Bērziņš: Svarīgākais, lai nākamgad tiek noņemta kara draudu sajūta un panākts miers Ukrainā (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Svarīgākais, lai nākamgad tiktu noņemta kara draudu sajūtas un Ukrainā iestātos miers, raidījumā “Rīta panorāma” teica Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Atskatoties uz pagājušo gadu, viņš atzina, ka Latvijā ir bijis ļoti daudz pozitīvu notikumu, piemēram, Rīgā kā Eiropas kultūras galvaspilsētā bijis ļoti daudz nozīmīgu un pozitīvu pasākumu. Piemēram, viņš esot baudījis koncertu “Dzimis Rīgā”. Prezidents uzskata, ka šis ir bijis izcilākais koncerts, ko viņam izdevies vērot.

Taču aizvadītais gads esot pagājis ar kara draudu sajūtu, piebilda prezidents. Tādēļ ir ļoti būtiski, lai nākamgad šo sajūtu noņemtu, izdotos panākt mieru Ukrainā un pārtraukt bezjēdzīgo cilvēku slepkavošanu. Tas esot pats svarīgākais.

Turklāt tas dos attīstību ne tikai Ukrainai bet arī Latvijai un Eiropas Savienībai un visai Eiropai, teica Bērziņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. “Galvenais – lai kara nebūtu!!!”

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (4)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+