Bērziņš un “Junostj” papildlaikā zaudē izšķirošo spēli 0

Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) ceturtdaļfinālu pirmdien nespēja pārvarēt latviešu uzbrucēja Armanda Bērziņa pārstāvētā pagājušās sezonas valsts čempionvienība Minskas “Junostj”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā, piektajā, spēlē “Junostj” savā laukumā ar rezultātu 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, 0:1) pirmajā pagarinājumā piekāpās Soļigorskas “Šahtjor” komandai, kurā spēlē cits latviešu uzbrucējs – Rolands Vīgners.

Līdz ar to sērijā līdz trijām uzvarām “Junostj” piedzīvoja zaudējumu ar 2-3.

Aizvadītajā mačā neizšķirtu 2:2 “Junostj” hokejisti panāca divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām, bet uzvaras vārtus spēles 65.minūtē guva Aleksejs Jefimenko.

Bērziņš ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, bet 48 sekundes pirms otrās trešdaļas beigām nopelnīja divu minūšu noraidījumu, taču šajā mazākumā “Junostj” komanda nosargāja savus vārtus neskartus.

Bērziņš cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Vīgners smadzeņu satricinājuma dēļ izlaida sesto spēli pēc kārtas. Pēdējo reizi viņš laukumā devās 27.februārī.

Bērziņš regulārajā čempionātā piedalījās 43 “Junostj” komandas cīņās, izceļoties ar astoņiem vārtiem un 27 rezultatīvām piespēlēm. Savukārt piecās ceturtdaļfināla sērijas spēlēs viņš guva vienus vārtus un veica vienu piespēli.

Pusfināla sērijā līdz trijām uzvarām “Šahtjor” spēkosies ar regulārā čempionāta spēcīgāko komandu Žlobinas “Metallurg”. Savukārt otrajā pusfināla pārī uzbrucēju Kaspara Saulieša un Sergeja Pečuras pārstāvētā Grodņas “Ņeman” vienība tiksies ar aizsarga Atvara Tribuncova pārstāvēto komandu “Gomeļ”.

Kā ziņots, Latvijas čempionvienība “Liepājas metalurgs” ceturtdaļfinālā ar 1-3 piekāpās “Ņeman” komandai.