×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
10. jūnijs, 2015
Drukāt

Bērziņš: Vējonis ir gados jauns, bet ar ļoti lielu praktisko pieredzi (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Pašreizējais Valsts prezidents Andris Bērziņš (no labās) un jaunievēlētais Valsts prezidents Raimonds Vējonis tikšanās laikā Melngalvju namā.

Jaunievēlētais Valsts prezidents Raimonds Vējonis ir gados jauns, bet ar ļoti lielu praktisko pieredzi, trešdien žurnālistiem sacīja līdzšinējais Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Abas amatpersonas trešdien tikšanās laikā pārrunā jautājumus, kas tostarp saistīti ar jaunievēlētā prezidenta komandu un darba prioritātēm.

“Pirmo reizi par Valsts prezidentu kļuvis jaunās paaudzes politiķis. Kaut gados jauns, bet ar ļoti lielu, labu praktisko pieredzi. Labi pazīstams gan politiskajā vidē, gan visā Latvijas sabiedrībā,” Vējoni raksturoja Bērziņš.

Līdzšinējais prezidents savam pēctecim vēlēja izturību, gudrību un mērķtiecību. Viņš minēja, ka valsts pirmās amatpersonas darbs nav viegls un prasa gan fizisku, gan garīgu spēku.

Bērziņš arī pauda, ka jaunās ģeopolitiskās situācijas dēļ nepieciešami risinājumi, lai Latvijas valstis dzīvotu mierā un saticībā. Viņš sacīja, ka sniegs jaunievēlētajam prezidentam padomus, ja viņam tas būs nepieciešams.

Vējonis Valsts prezidenta amatā stāsies pēc zvēresta nodošanas 8.jūlijā.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Latvijas Valsts prezidenta amatā 3.jūnijā Saeima ārkārtās sēdē aizklātā balsojumā ievēlēja ZZS virzīto kandidātu esošo aizsardzības ministru Vējoni. Par viņu piektajā balsojumā nobalsoja 55 deputāti. Vējonis tika ievēlēts ari ar opozīcijas balsīm, jo koalīcijai kopīga kandidāta nebija.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Un Bērziņš ir gados vecs, bet ar mazu praktisko pieredzi…

Draugiem Facebook Twitter Google+