×
Mobilā versija
+9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
26. marts, 2015
Drukāt

Bērziņu pārsteidz interese par to, vai viņš atkārtoti kandidēs amatam (19)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Valsts prezidentu Andri Bērziņu pārsteidz, kāpēc tik daudzi vēlas uzzināt, vai viņš kandidēs uz otro Valsts prezidenta amata termiņu.

Bērziņš šodien Latvijas Radio 4 raidījumā “Darbojošās personas” norādīja, ka patlaban ir aizņemts ar darbiem, par kuru daudzumu viņš nevarot sūdzēties. “Mani pārsteidz, ka kāds grib no manis izspiest pienākumu pusgadu pirms vēlēšanām paziņot, ko es darīšu,” teica Valsts prezidents.

Viņaprāt, tas būtu jāzina personām, kas viņu grib izvirzīt kandidēšanai, taču neesot skaidrs, kāpēc to grib zināt citi, ar šo procesu nesaistīti cilvēki.

“Bet pārējiem – kāda tur interese? Visi, kam ir 40 gadi, lai darbojas, nekas viņiem netraucē,” noteica Bērziņš.

Jau ziņots, ka Valsts prezidents Andris Bērziņš nav skaidri pateicis, vai kandidēs uz otro amata termiņu. Viņš iepriekš norādījis, ka oficiālā procedūra paredz to pateikt no 50. dienas pirms vēlēšanām līdz 45. dienai.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. premjeri daudz kas izbrīna un nu arī kungs brīnās…

 2. Kās tās par īpatnējām roku kustībām, it kā laistos ūdenī un gatavotos peldēt.

 3. Godu apēdis reizē ar maizi.

 4. Varbūt viņš vienīgi pats vēlas zināt vai kandidēs?
  Noiets etaps, kā pārpratums.

 5. Tāda sajūta, ka tik kaut ko par ātru neizdara.Vai tiešām cilvēkam pašam nemaz nav objektīva pašnovērtējuma-nemaz nesaprot, ka šim amatam viņš tikai kaunu dara.Viņš pat tuvumā nevar stāvēt Lietuvas un Igaunijas prezidentiem.Abi ar Straujumu pat normāli nevar noformulēt savu domu.

 6. Kāda šķirba,kandidēs vai nekandidēs,jāmeklē tā pat jauns prezidents.Bērziņam pašam jāprotās.

 7. Valsts prezidents aizmirst,ka proletariāta diktatūra sen ir gāzta un sen jau LV ir tautas vara .Tauta ar pilnām tiesībām grib zināt .Acimredzot precedentam patīk vērpt intrigas ap sevi.Kauns un negods valsts prezidentam.

 8. …un ko Alpu kalnos izdarīja tas lidmašinas stūrmanis un šeit stūrē valsti.Cilvēki baidās, ka atkal neiestūrē kaut kur bedrē. Uz to pusi tās domas – te valodu referendums un ar savu piemēru aicina neiet, te Putinu ciemos…

 9. Tam tukšajam cilvēkam nav pat jēgas ,kādam jābūt prezidentam.Nedod dievs vēlreiz to pašu.

 10. Ne nu pārstiedz ,ne izbrīna.Onka koķetē un cer vēl paveikt kādu “varoņdarbu”sava PR spodrināšanai.Nu jau pēdejā laikā pa krievu TV un radio vien blandās ar “superīgu”okupantu val.zināšanām un atjaunotu mē,bē,ē,vē.Gribuskaiti kritizē ,nerunājot par ģeopolitiskās situācijas “perfektu”vērtējumu,Atmazgājas SC priekšā par to,ka tā nikna par viņa nebraukšanu uz Maskavu 9,maijā!Kā onka tomēr grib palikt tai beņķī !!Domāju,ka Lembis to liek darīt,jo citas partijas un GUDRU pilsoni Hūte nevēlas.Viņam vajag ķēdes kranci.

 11. ..! Protams ka mani interesē, vai tas komunists atkal iefīrēsies, vai var cerēt uz citu, piemēram Bondaru.

 12. Ko Jus ta visi satraucas vai tad straujuma nebus PREZIDENTE.

 13. Nevar tāds vec onkulis ,kuram grūti runāt latviski -vārdi aizķeras-nu,nu es ceru…, kad viņš sāk atbildēt -es pārslēdzu kanālu , nevar izturēt to stostīšanos, neprecīzas atbildes, Straujuma nav labāk -neprot runāt

 14. cilvēki uztraucas,kas stūrēs kuģi,kas tur dīvains…

 15. Šis paziņojums ir dziesmas līmenī ,ko izpilda iereibis subjekts : Nevienam,nevienam neteikšu ,ko šovakar mīlēšu es vai šnabi vai alu vai vīnu vai…..

 16. Grib zināt tāpēc, ka visi normāli domājoši NEGRIB viņu tai amatā redzēt!!!

 17. vēlos tādu prezidentu kas, rūpēsies par valsti.neviss savu bērnu firmām,un ttl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 18. Tauta-tukša vieta Atbildēt

  Man prezidenta atbilde liekas tik augstai amatpersonai nepiedienīga. Vai Prezidentam gadījumā algu nemaksā no mūsu nodokļiem? Negribas apvainot, bet tāda nostāja varētu būt pusaudzim.

Draugiem Facebook Twitter Google+