×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
14. augusts, 2015
Drukāt

“bet bet” izdod saulainu dziesmas “Mazs cinītis” remiksu

Foto - LetaFoto - Leta

Grupas “bet bet” jaunais albums “Vasara nebeigsies nekad” nāks klajā šī gada septembra pirmajā nedēļā. Visas jaunā albuma dziesmas sarakstījis maestro Raimonds Pauls sadarbībā ar grupas “bet bet” bundzinieku Guntaru Raču, kurš 5. septembrī aicina visus uz savu jubilejas koncertu Liepājas Olimpiskajā centrā. Tieši tur klausītājiem pirmo reizi būs iespēja dzirdēt vairākas jaunā albuma dziesmas, kuras tiks izpildītas kopā ar mūzikas autoru. Koncertā piedalīsies arī liels daudzums citu pazīstamu latviešu izpildītāju.

Līdz šim grupa “bet bet” ir publicējusi trīs dziesmas no gaidāmā albuma – “Vasara nebeigsies nekad”, “Mazs cinītis” un “Dziesmiņa par dzīvi”.

No visām iepriekš pieminētajām, vislielāko atsaucību koncertos ieguvusi dziesma “Mazs cinītis”, tāpēc arvien biežāk tā tiek pieprasīta radio un arī klubos, kuros atskaņo latviešu mūziku un gluži loģiska radās ideja izveidot šim saulainajam skaņdarbam vēl saulaināku remiksu. To paveica producents Mart Inc. (Mārtiņš Pīzelis), kurš pēdējā laikā ir specializējies tieši šādu, jautru dziesmu remiksēšanā. Kā atzīst aptaujātie dīdžeji, tad dziesmai ir visas potences kļūt par zaļumballīšu grāvēju.

“bet bet”:- ” Jau pašā pirmajā reizē, kad atskaņojām šo dziesmu, klausītāji prasīja atkārtot. Tas ir labs rādītājs un paldies par to Raimondam Paulam! Šo dziesmu var ierindot joku dziesmu kategorijā, jo arī mēs paši radāmies joka pēc un joka pēc jau 25 gadus uzstājamies.”.

Jūlijā grupa izdeva dziesmas “Vasara nebeigsies nekad” N’Works remiksu. Abi remiksi tiks iekļauti jaunajā albumā kā papildus celiņi.

Jaunā remiksa radio, kā arī pagarināto versiju iespējams lejupielādēt portālos Doremi.lv un iTunes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+