Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. augusts, 2015
Drukāt

Beverīnas novadā gāzts līdzšinējais mērs un iecelts jauns

Foto - LETAFoto - LETA

Beverīnas novadā notikusi mēra nomaiņa – ārkārtas sēdē sestdienas rītā gāzts esošais mērs un ievēlēts jauns pašvaldības vadītājs – Sandris Brālēns (“Beverīnas spēks”), aģentūrai BNS apstiprināja deputāts Romāns Vaščenko (“Savieši”).

Ārkārtas sēdes darba kārtībā bija divi jautājumi – par Cildas Purgales atcelšanu no Beverīnas novada domes priekšsēdētājas amata un par Beverīnas novada domes priekšsēdētāja vēlēšanām.

Par esošās priekšsēdētājas Cildas Purgales (“Abulieši”) atcelšanu no amata sestdien nobalsoja pieci deputāti, pret bija četri. Ar šādu balsu sadalījumu tika ievēlēts arī jaunais mērs – Sandris Brālēns.

Par esošā mēra atcelšanu no amata iestājās Vaščenko, Māris Zvirbulis (“Beverīnas spēks”), Uldis Podnieks (“Beverīnas spēks”), Mārtiņš Ābele (“Vienoti Beverīnai”) un Brālēns (“Beverīnas spēks”). Viņuprāt, esošā mēra vadībā novads neattīstās.

Beverīnas novada pašvaldībā ir deviņi deputāti, kas pārstāv piecus politiskos spēkus: “Vienoti Beverīnai”, “Beverīnas spēks”, “Abulieši”, “Kaugurieši”, “Savieši”.

Beverīnas novads tika izveidots 2009.gadā, tajā ir 3,5 tūkstoši iedzīvotāju.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniKāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+