×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
14. jūlijs, 2016
Drukāt

Ģenerālprokuratūra atbrīvojas no savējā – iespējama ģimenes varmākas (2)

Foto - Baiba Aprāne/LETAFoto - Baiba Aprāne/LETA

Lato Lapsa,Kristīne Jančevska, pietiek.com, speciāli “LA”

“Jūsu iesniegums ir atstāts bez izskatīšanas,” tas ir viss, ko uz ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram uzdotajiem jautājumiem viņa vietā atbild Ģenerālprokuratūras kancelejas darbinieks, kas atsakās nosaukt pat savu vārdu un uzvārdu. Reti kad Ģenerālprokuratūra ir kaut ko vēlējusies noklusēt tik ļoti kā visu, kas saistīts ar pirms divām nedēļām paslepus notikušu atbrīvošanos no pazīstama prokurora, kurš ticis vainots ģimenes varmācībā.

 

Izvairās no tēmas publiskošanas

Pēc tam, kad LR Ģenerālprokuratūra ignorē interesi par to, vai tajā joprojām turpina darbu Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas prokurors Aldis Pundurs, vienam no šo rindu autoriem nākas ķerties pie “kara viltības”: uz prokuratūru tiek nosūtīta jauniznākusī grāmata “Zem Muhameda bārdas” ar ierakstītu veltījumu tieši A. Punduram, un atšķirībā no oficiāliem informācijas pieprasījumiem, kas tiek ignorēti, šī metode nostrādā. Tās pašas Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas virsprokurors Modris Adlers, kurš pazīstams ar savu lomu “Parex bankas” “amatpersonu lietas” izbeigšanā, oficiāli atbild, ka bandroli ar grāmatu mēneša laikā varot saņemt Ģenerālprokuratūras caurlaižu birojā, bet pretējā gadījumā tā varētu tikt iznīcināta, savukārt “Aldis Pundurs ar š. g. 29. jūniju atbrīvots no darba Latvijas Republikas Prokuratūrā pēc paša vēlēšanās”.

Dažas dienas vēlāk Valsts ieņēmumu dienesta datu bāzē publicētajā A. Pundura amatpersonas deklarācijā, kuru iesniedz, beidzot pildīt amata pienākumus, gan minēts cits datums – 2016. gada 27. jūnijs, taču šajā gadījumā ievērības cienīga ir nevis nesakritība datumos, bet gan ģenerālprokurora Ē. Kalnmeiera un viņa vadītās iestādes kategoriskā vēlēšanās izvairīties no šīs tēmas publiskošanas.

“Jūsu iesniegums (e-pasta vētule) ir atstāts bez izskatīšanas,” šādi (saglabāta oriģinālā rakstība) anonīms Ģenerālprokuratūras kancelejas darbinieks atbild uz Ē. Kalnmeieram un prokuratūras preses pārstāvei Unai Rēķei uzdotajiem jautājumiem: “Vai LR ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers apstiprina, ka amatpersonai pieprasīts iesniegt atlūgumu sakarā ar saņemtu informāciju par amatpersonas nepieņemamu rīcību? Vai šī informācija bijusi par vardarbību ģimenē? Vai atlūguma iesniegšanu pieprasījis pats ģenerālprokurors?”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Cik virsprokurors Modris Adlers saņēma kukulī par Latvenergo lietu ?

 2. Dažas dienas vēlāk Valsts ieņēmumu dienesta datu bāzē publicētajā A. Pundura amatpersonas deklarācijā, kuru iesniedz, beidzot pildīt amata pienākumus, gan minēts cits datums – 2016. gada 27. jūnijs, taču šajā gadījumā ievērības cienīga ir nevis nesakritība datumos, bet gan ģenerālprokurora Ē. Kalnmeiera un viņa vadītās iestādes kategoriskā vēlēšanās izvairīties no šīs tēmas publiskošanas.
  ————————————
  1) Ģenerālprokuratūra ir saglabājusies no PSRS laikiem!
  CIVILIZĒTAJĀS valstīts tādu PSRS veidojumu NAV!
  Un kā redzams strādā arī ar PSRS metodēm…NOKLUSĒ reālus faktus…
  Šie .MAITAS taču veģetē uz nodokļu maksātāju rēķina …
  Kāda tad bijusi darbinieku ATLASE šajā PSRS orgānā? ja pat prokurors ar DOKTORA grādu NESPĒJ savaldīt savus MĪKSTĀ pauta gājienus …
  No avotiem tiesībsargājošajās iestādēs esot zināms, ka iesniegums par VARDARBĪBU ģimenē bijis bagāts ar SPILGTĀM detaļām un policija esot fiksējusi arī iespējamā varmākas mēģinājumu pat VARONĪGI PAMEST notikuma vietu…
  Iesniegums par ģimenē notikušo VARDARBĪBU saņemts arī no bijušā prokurora Pundura…
  Ciest nevaru šos MĪKSTOS pautus- ja tev riebjas sieviete, nu tad …ŠĶIRIES… Pēc tam vēl ieliktu dāmu glancētajā žurnālītī, ka esi VARONĪGI pametis savu riebīgo sievu un meitu …

  Kā kaimiņi saka tas nav bijis tik tāds nevainīgs 1.gadījums ir sievas un pat MEITAS piekaušanu

Draugiem Facebook Twitter Google+