Mobilā versija
-3.3°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
17. februāris, 2015
Drukāt

Bez protektora, bez bremzēm… (4)

Foto - LETAFoto - LETA

12. februārī CSDD un Valsts policija uz Pierīgas ceļiem kopīgi veica automašīnu tehniskās pārbaudes, īpašu uzmanību pievēršot transportlīdzekļu riepām.

Šo pārbaužu mērķis ir informēt autovadītājus par transportlīdzekļa tehniskā stāvokļa nozīmi satiksmes drošībā. Tika pārbaudīti 130 transportlīdzekļi: 77 vieglie un 53 kravas. 14 automašīnām jeb 11% no pārbaudītajām konstatēti defekti, kas būtiski ietekmē satiksmes drošību: no 77 pārbaudītajiem vieglajiem auto diviem automobiļiem bija nepietiekams protektora dziļums – 1,5 un 3 milimetri (minimālais atļautais dziļums ziemā – 4 milimetri); astoņiem transportlīdzekļiem konstatētas problēmas ar gaismām (uzstādītas neatbilstošas “ksenona lampas”); vienam autovadītājam bija beidzies medicīniskās izziņas derīguma termiņš. No 53 pārbaudītajiem kravas auto trijiem konstatēta neatbilstoša bremžu sistēmas darbība. Tātad pārbaudē tika konstatēts, ka visām šīm automašīnām vismaz viens no riteņiem nebremzēja. Tas nozīmē, ka šiem transportlīdzekļiem noņemta tehniskās apskates uzlīme, mēneša laikā jānovērš bojājumi un jāveic tehniskā apskate. Bremžu pārbaude notika ar pārvietojamo bremžu stendu, kāds jau iepriekš izmantots CSDD un policijas veiktajās kravas auto pārbaudēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. nerakstit okupācijas valodā

  2. vai pienāks tie laiki Atbildēt

    ka sāksiet reiz no trases noņemt kreiso halogēnu cienītājus.

  3. Давайте устроим техосмотр раз в месяц- представляете- как бюджет пополнится?
    Кстати- в самом конце года в Риге за малейшую неисправность посылали на повторный техосмотр- это мне одному так показалось?

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+