Bez rezultāta
 0

Latvijas biatlonisti jauktajā stafetē ieņēma 24. vietu 26 komandu sacensībās Pasaules kausa izcīņas pirmā posma ievadā Estešundā (Zviedrija).

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu
Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai

Žannai Juškānei šautuvē nelīdzēja pat visas sešas rezerves patronas – pēc stāvšaušanas nācās veikt divus soda apļus un stafeti Ingai Paškovskai atdot 23. vietā. Inga šāva precīzāk, toties slēpoja lēnāk, un komandai jau 25. vieta. Pakāpienu augstāk to pacēla Andrejs Rastorgujevs un par spīti soda aplim 24. vietu saglabāja Toms Praulītis, taču latvieši atkal palika bez rezultāta, jo tika apdzīti par apli. Šāds liktenis piemeklēja vēl desmit valstu komandas, ieskaitot igauņus (23. v.). Mūsējiem zaudēja tikai Ķīnas un Dienvidkorejas biatlonisti, bet šosezon pirmās medaļas ieguva čehi, norvēģi un ukraiņi. Estešundā sacensības rīt turpinās dāmas klasiskajā biatlonā (15 km), parīt kungi (20 km), piektdien un sestdien sprints, svētdien – iedzīšana.