×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
15. novembris, 2016
Drukāt

Bez sievas uz Brazīliju devies „Lauku sētas 2” uzvarētājs Mārtiņš Ainis Roga

Foto - Skaties.lvFoto - Skaties.lv

Jau labu laiku televīzijas skatītāji var sekot līdz noteikumiem „Lauku sētā 3”, bet nule kā ceļojumā uz eksotisko Brazīliju devies iepriekšējās „Lauku sētas” uzvarētājs Mārtiņš Ainis Roga (31) no Talsiem. Tiesa, tālajā ceļā viņš devies viens, jo naudu sievas Solvitas (31) līdzbraukšanai tā arī nebija izdevies savākt.

Kā vēsta žurnāls „Kas Jauns”, pavasarī Mārtiņš bijis pārliecināts, ka trūkstošo naudu – 4000 eiro – ar līdzcilvēku palīdzību izdosies savākt, jo pašu ģimenes, kurā aug divi bērni, rocība nav tik liela. Lielākoties nauda tiek pelnīta audzējot puķes un dārzeņus savā saimniecībā, gantirgojot meža veltes.

Tomēr šāda rīcība izsauca neizpratni sabiedrībā un asi uz to reaģēja gan ekspolitiķe Linda Abu Meri, gan dziedātāji Olga Rajecka un Lauris Reiniks. Izrādās, jau parakstot šova līgumu, Mārtiņš skaidri zinājis, ka galvenā balva – ceļojums uz Brazīliju – paredzēts tikai vienai personai. Šova „Lauku sēta” veidotāja Indra Miziša sarunā ar portālu Skaties.lv tolaik atklāja: „Tas, ka tagad no Mārtiņa puses ir komentāri, ziedojumu vākšana un izbrīns par to, ka ceļojums ir vienai personai, liekas stipri dīvaini. Un to, ka potes jāveic pašam, arī Mārtiņš zināja.” Šova uzvarētāja rīcību Mizišai ir grūti izskaidrot. “Katram cilvēkam tā apetīte ir tāda, kāda ir. Man ir grūti komentēt, kāpēc viņš tā dara. Man liekas, ka veselīgi un saprātīgi domājoši cilvēki tā nerīkotos,” atzīst Miziša un akcentē: “Mēs neesam nevienu apkrāpuši un neesam nevienam solījuši to, ko pēc tam nedodam.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+