Mobilā versija
-2.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
17. novembris, 2015
Drukāt

Bez šofera – pārāk lēni (1)

Foto - Aleksandrs Milevskis (Facebook)Foto - Aleksandrs Milevskis (Facebook)

Traucējošais robots apturēts.

Kalifornijā, kur notiek “Google” bezpilota auto izmēģinājumi, to norisē iejaukusies ceļu policija.

Iemesls nav bijis sadursme vai cita tieša bīstamība. Oficieris vienkārši uzskatījis, ka jocīgais automobilītis vietā, kur atļautais ātrums ir 35 mph, kustas pārāk lēni (24 mph), tā savācot aiz sevis “asti” un traucējot satiksmi, “robotiņu” apturējis un par to informējis attālinātos eksperimenta operatorus. Nākotne tātad nenāk viegli un bez problēmām. Bet neapšaubāmi nāk tieši šādā veidā – saknē cērtot cilvēka kļūdu iespējamību satiksmē. “Google” šajā jomā nav vienīgā. “Toyota”, piemēram, apgalvo, ka automātiski auto nonākšot plašā pārdošanā jau 2020. gadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Sitads auto ir katra dzeraja sapnis,vins ka zirdzins atvedis majas.Super.

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+